100 гривень за людину: у Черкасах шукають «десятників» для підкупу виборців

hI36shtbvPS39dee850W.r695x430
besplatka_728_90_ukr

Напередодні другого туру виборів 22 листопада в місті Черкаси в соціальних мережах (Instagram, Facebook, Viber) масово поширюються оголошення із пропозиціями щодо залучення громадян до виборів у ролі так званих «десятників». Такі дії можуть свідчити про організацію сітки із підкупу виборців.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Комітету виборців України.

Представники черкаського обласного відділення КВУ зателефонували за вказаними в соціальних групах номерами телефонів, де їм справді запропонували долучитися до роботи і залучити виборців до голосування в обмін на фінансову винагороду від одного з кандидатів.

Зокрема, один з чоловіків, який запрошував на роботу «десятників» у Viber вказав номер телефону, за яким потрібно зателефонувати. У приватній розмові чоловік пояснив завдання: необхідно агітувати виборців прийти і підтримати на виборах міського голови одного з кандидатів. Тих виборців, які готові його підтримати, необхідно записати в спеціальний список із вказанням ПІП, номеру телефону та адреси. За одну таку людину організатор платить 100 гривень.

КВУ звернулася до Національної поліції із закликом невідкладно розслідувати усі наявні інформаційні повідомлення та посилити заходи щодо протидії можливим мережам підкупу виборців у місті Черкаси.

First1

Можливо Вас зацікавить