У «Черкасиелектротрансі» пояснили, для чого потрібне обстеження пасажиропотоку

trolejbus
unnamed

Із 10 по 13 липня 2018 року на тролейбусах КП»Черкасиелектротранс» планується обстеження пасажиропотоку.

Як зазначають на підприємстві, дослідження пасажирських перевезень міським електричним транспортом здійснюється з метою визначення кількості людей, що фактично перевозяться у конкретний період часу на тролейбусній мережі міста в цілому та на кожному маршруті окремо.

Отримана інформація може використовуватися для оптимізації і удосконалення режимів перевезень (в частині самих маршрутів: скорочення, подовження, об’єднання, закриття діючих та/або організація нових маршрутів), обґрунтування кількості і типу рухомого складу та зміни розкладів руху в залежності від сезонних особливостей перевезень. Крім того, вона дає змогу розрахувати річний обсяг пільгових перевезень — як у цілому, так і за кожним окремим маршрутом.

- Дослідження проводиться з залученням працівників підприємства, представників влади, депутатів та всіх небайдужих мешканців міста, — зазначає очільник КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер.

За його словами, обстеження пасажиропотоку є необхідною умовою ефективного функціонування підприємства і дає можливість ефективно використовувати наявні тролейбуси.

- Колектив підприємства розділяє стурбованість громади міста  щодо дослідження стану пасажирських перевезень на міському електротранспорті за застарілою методикою та відсутності участі в даному процесі спеціалізованих установ, — наголошує Петро Семенович. — Впровадження електронних систем контролю за роботою громадського транспорту, автоматизованої оплати проїзду та обліку пасажирів, диспетчеризація, інформаційне сповіщення пасажирів в салонах тролейбусів та на зупинках дасть можливість не лише підвищити ефективність роботи підприємства, а також підняти рівень пасажирських перевезень на значно вищий рівень. Маємо надію, що депутати Черкаської міської ради реально оцінять роль МЕТ в макроструктурі міста та проявлять відповідні дії до практичного виконання «Програми розвитку міського електротранспорту у м.Черкаси на 2017-2020 роки», ними ж затвердженої, яка передбачає сучасні автоматизовані технології.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить