16-річна дівчина, яка ледь не потонула, померла в реанімації

Через проблеми зі здоров’ям на Сході помер військовий з Черкащини
besplatka_728_90_ukr

Прикрий випадок стався у селі Берестівець Уманського району. Через необережність на воді почала тонути 16-річна дівчина, яка приїхала до ставу із села Родниківка. Небезпеку помітили місцеві жителі, які змогли врятувати дівчину та доставити її до берега. 

Нагадаємо, дівчину 16-ти років в стані клінічної смерті витягнули з води люди, що відпочивали поруч. О 20:25 було доставлено до реанімаційного відділення Уманської центральної лікарні.

Стало відомо, що після кількох днів перебування у реанімаційному відділенні дівчина померла, не прийшовши до свідомості, пише «Уманський міський портал».

Про непоправну втрату – смерть учениці 10 класу Братченко Тетяни повідомляють на сторінці Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Уманської районної ради.

- Загалом, у цьому році на водних об’єктах області зареєстровано 41 пригоду, внаслідок яких 25 осіб загинуло та 20 осіб врятовано. Лише з початку купального сезону вода забрала життя вже 16 громадян, 9-ть за останні три дні, – підсумував речник Управління ДСНС України в Черкаській області Костянтин Проценко.

First1

Можливо Вас зацікавить