22,5 млрд грн інвестицій та 300% ріст інтернет-трафіку: успіхи Київстару в розвитку нових технологій

kievstar-transform
besplatka_728_90_ukr

У квітні 2018 року телеком-оператор підключив до послуг 4G зв’язку 20 міст України.  А вже за рік компанія збудувала мережу LTE, що діє в 4587 населених пунктах, де мешкає 58% населення України. Обсяги дата-трафіку в мережі Київстар зросли за цей же період на 300%.

За час розвитку в Україні 3G і 4G зв’язку, з 2015 по 2018 роки, Київстар інвестував 22,5 млрд грн, зокрема, сплатив 7 млрд грн за ліцензії на нові технології, 3,5 млрд грн за використання радіочастот і 12 млрд грн – на будівництво мереж зв’язку. Наразі в мережі Київстар — понад 24,7 тис. базових станцій. Вони забезпечують зв’язок 3G для 81% населення і 4G — для 58%. Завдяки найбільшій кількості радіочастот, які використовує компанія, середня швидкість мобільного інтернету в мережі Київстар – найбільша в Україні. Це підтверджується даними компанії  Ookla за 2018 рік.

info1

Олександр Комаров, президент компанії «Київстар»:

«У 2019 році ми плануємо збільшити інвестиції у розвиток 4G так, щоб якомога більше жителів України отримали доступ до нових технологій зв’язку».

info2

Завдяки запуску нових технологій зв’язку абоненти отримали нові можливості:

  • У березні 2019 року в мережі Київстар використано 46 петабайтів — стільки ж, скільки за весь 2016 рік. Що цікаво, 43% дата трафіку – в мережі 4G.
  • У мережі 4G Київстар абонент використовує в середньому 5,6 Гб мобільного інтернету, тоді як в мережі 3G – 3,8 Гб.
  • Абонентам стали доступними послуги Mobile ID, IoT, Big Data, хмарні сервіси та ін. Так, 70% бізнес клієнтів у мережі 4G завантажують дані у хмарні сховища.
  • Абоненти використовують 4G у населених пунктах, де фіксований Інтернет недоступний, або низької швидкості – особливо це є характерним для віддалених сіл. Наприклад, у Херсонській області в низці сіл середнє використання 4G Інтернету на абонента 75 ГБ на місяць, у Львівській області є села, де середнє використання 4G Інтернету 56 ГБ на абонента в місяць, а в Запорізькій  – 50 Гб на абонента. Для порівняння, у великих містах середнє використання дата-трафіку на абонента в мережі 4G: Ужгород – 12 Гб; Херсон – 10,59 Гб, Дніпро – 6,64 Гб, Київ – 6,25 Гб, Одеса – 6,19 Гб.

info3 copy

Нагадаємо, що Київстар надає абонентам великий вибір безлімітних тарифних планів з вигідними умовами для використання мобільного інтернету, зокрема необмежений трафік на популярні сервіси YouTube, соціальні мережі, база знань Wikipedia, освітня платформа Prometheus та ін.

Абоненти Київстар можуть замінити  SIM-картку на USIM з підтримкою 4G/LTE безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар, або замовити безкоштовну поштову доставку.  Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та  гаджетів за вигідною ціною у своїх магазинах та на сайті.

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, зокрема зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Можливо Вас зацікавить