250-тисячне свідоцтво про народження дитини отримала породілля з Черкас

DSC04576
besplatka_728_90_ukr

Сервіс отримання свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку набирає все більше популярності серед новоспечених батьків. Як пілотний проект він був запроваджений у 2015 році, але у лютому 2016 року він почав діяти на постійній основі. У Черкаській області така послуга діє з жовтня 2015 року. За цей час вручено 5 690 свідоцтв про народження безпосередньо в пологових будинках.

Сьогодні у Черкаському обласному перинатальному центрі заступниця міністра юстиції Олена Сукманова вручила породіллі 250-тисячне в Україні свідоцтво про народження безпосередньо у пологовому будинку.

Олена Сукманова привітала пані Нелю Вінтоняк із народженням сина Матвія, та наголосила на актуальності послуги на власному прикладі.

DSC04577

- Коли я народила першу дитину, то сплатила штраф за несвоєчасне отримання такого свідоцтва про народження. За материнським щастям мені не було коли доїхати до відділення РАЦСу. Коли я народила другу дитину, швидко вийшла на роботу і сплив термін отримання матеріальної допомоги, яку я не отримала. Тому ця послуга є дійсно актуальна, адже й ця цифра – 250 тисяч – говорить сама за себе, — сказала заступниця міністра й додала. — У нас в Міністерстві є таке прислів’я: «Кохайтеся, а про документи подбаємо ми».

DSC04582

Міністерство юстиції України впровадило й інші сервіси:

  1. Онлайн-заявки на отримання матеріальної допомоги. Мама, перебуваючи вдома, через електронний носій може заповнити цю заявку.
  2. Шлюб за добу передбачає одруження швидко, не чекаючи, коли спливе термін у 30 днів з моменту подання заяви про шлюб. У проекті беруть участь більше, ніж 35 міст України.
  3. 14 лютого по всій Україні буде проходити романтичний проект «Кохання без меж», коли навіть вночі в романтичній атмосфері, з відповідними спецефектами та антуражем, молодята зможуть розписатися у відділеннях РАЦСів, які будуть брати участь в цьому проекті.
Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить