33-й маршрут остаточно обслуговуватиме ДП «Чарз-Авто»

avtobus
престо 728_90_ранкова кава

Сьогодні на виконкомі за це проголосували 8 членів виконкому. Категорично не підтримав це рішення Дмитро Кухарчук, який вважає перевізника монополістом в м. Черкаси та зачитав ряд порушень, які він допускає при пасажирському перевезенні у громадському транспорті.

- Чисельні випадки несправності:  тричі за кілька місяців в автобуса № 20 відпадало колесо. Офіційно працевлаштована лише половина кондукторів. Декілька автобусів у перевізника списані. Через це він не міг заключити договори в Києві. Водії часто виходять на вечірню зміну після ранкової, піддаючи небезпеці пасажирів. У 2015 році через непідняття вартості проїзду ДП «Чарз-Авто» припинив на день роботу, залишивши містян без транспорту, а працівників без роботи, — перерахував недоліки в роботі перевізника-переможця Дмитро Кухарчук.

Окрім того, у судовому реєстрі є 14 проваджень, які відкривалися проти ДП «Чарз-Авто», у тому числі про махінації (кримінальні махінації щодо несплати податків), цивільні позови громадян, які незадоволені якістю перевезення. Один із позовів є від людини, яку водій ледь не збив, проїхавши на червоне світло.

Відзначимо, рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах  загального користування було оскаржене в суді перевізником ФОП Кондаков ще півроку тому, який обслуговував цей маршрут понад 15 років.

Претензії ФОП Кондакова та інших перевізників зводилися до того, що конкурс було проведено зі значними порушеннями, внаслідок чого їм були неправильно нараховані бали. Тому вони просили призначити новий конкурс на їхні маршрути.

Представники ДП «Чарз-Авто», які теж були присутні на засіданні виконкому, дивуються, до чого такі претензії, адже конкурс проведено, рішення суду є.

Однак Дмитро Кухарчук все одно вимагає, щоб «Чарз-Авто» перевірила муніципальна інспекція. Проте директор департаменту ЖКК Олександр Яценко сказав, що муніципальна інспекція не займається цими питаннями, а це компетенція правоохоронних органів, які й повинні проводити перевірку.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить