3D-ефекти і реконструкція за рік — що обіцяють кандидати на посаду керівника Черкаського драмтеатру

Загальна вартість ремонтних робіт Черкаського драмтеатру складе 160 млн грн
besplatka_728_90_ukr

У конкурсі на посаду директора Черкаського драмтеатру взяли участь 3 особи. Вибір відбуватиметься шляхом таємного голосування. Сьогодні всі троє кандидатів розповіли, яким бачать майбутнє театру у разі обрання.

Перший кандидат – Микола Коваленкомає театральну освіту, сам працював у театрі.

Обіцяє примножити здобутки театру, ставити нові експериментальні вистави, відновити електропооводк та зробити якісне освітлення – на його думку, воно повинне бути на найвищому рівні. Крім того, хоче зробити 3D і 5D ефекти для насиченості вражень глядачів.

mikola-kovalenko

І це все на перший рік роботи.

Також Микола Коваленко заявив, що потрібно перевести колектив на котрактну форму роботи.

На це члени комісії поцікавилися — звідки взяти такі великі гроші на такі грандіозні ідеї, які пропонує кандидат? Проте він не відповів на це питання. При цьому голова правління Черкаського обласного фонду культури Анатолій Волошин повідомив, що проти цієї особи 53 працівники театру зібрали підписи.

Наступний кандидат — Ластівка Петро Петрович. Із 5-ти років на сцені, організував 104 вистави. З 2011-го року був художнім керівником черкаського театру.

lastivka

Петро Петрович впевнений, що найперше завдання — вигнати руїни з театру. Будівля має відповідати найсучаснішим стандартам будівництва Європи. А гроші, на його думку, потрібно заробляти аншлагами.

Відкрити новий сезон кандидат пропонує у 2017 році — повністю відбудувати театр він планує за рік. Крім того, він говорить про підвищення оплати найактивнішим працівникам та обіцяє працювати над побудовою репертуарної політики.

Пан Ластівка каже, що вже відбудовував Тернопільський, Волинський та Чернігівський театри. А  тепер хоче спробувати відремонтувати і Черкаський.

Третій кандидат — Володимир Осипов. Він очолює Черкаський драмтеатр 17 років. Він обіцяє для закладу продовження реконструкції з модернізацією та створення нових вистав.
osipov-volodimir

 

 

 

First1

Можливо Вас зацікавить