4 жителі Шполянського району вирубали лісу на 1,5 млн грн

zrubane derevo - pen
besplatka_728_90_ukr

Шполянським відділом Смілянської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки дерев, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України, інформує  прес-служба  прокуратури Черкаської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканці Шполянського району Черкаської області упродовж 2016 року систематично здійснювали незаконну порубку дерев захисних та інших лісових насаджень в адміністративних межах Терешківської сільської ради, чим заподіяли істотну шкоду державним інтересам на загальну суму майже 1,5 млн грн.

За результатами досудового розслідування 13.01.2017 чотирьом жителям Шполянського району повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України.

Досудове розслідування триває.

Довідково: санкцією ст. 246 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

 

               

 

First1

Можливо Вас зацікавить