40% українців не хочуть щеплення проти коронавірусу навіть безкоштовно

vakcyny
besplatka_728_90_ukr

Наразі 40% українців не хочуть вакцинуватися, навіть якщо вакцина проти коронавірусу буде безкоштовною. Якщо ж вона буде платною, лише 35% українців мають намір зробити щеплення, а 57% не будуть це робити, твердить свіжа соціологія від групи «Рейтинг». Про це повідомляє «ВВС«.

Також 55% українців не підтримують запровадження жорсткого карантину (локдауну), 42% — виступають за цей захід. Водночас 58% українців вважають необхідним локдаун на новорічні свята, а 40% виступають проти.

Такими є дані опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 28-30 листопада серед 2500 респондентів в усіх регіонах України, окрім анексованого Криму та окупованих районів Донбасу. Похибка опитування від 0,95 до 2%.

Із моменту попереднього опитування від 15-17 листопада кількість прихильників локдауну зросла на 6%, а супротивників — скоротилася на ті самі 6%.1 грудня секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в Україні точно запровадять жорсткий карантин.

«Те, що локдаун буде в нашій країні вводитись, — так, єдине питання часу — коли він буде вводитися. Чи це в грудні, чи це буде 2 січня — зараз триває дискусія з цього приводу», — заявив Данілов в ефірі телеканалу «Україна 24″.

karan

«Те, що локдаун буде, — це 100%», — додав секретар РНБО.

Наразі 45% опитаних вважають заходи влади з боротьби із пандемією оптимальними. 30% — занадто м’якими, 11% — жорсткими.

Безпосередньо діями президента Зеленського у боротьбі з пандемією задоволені 34% населення, незадоволені 62%.

З оцінкою діяльності МОЗ на чолі з Максимом Степановим все гірше — лише 28% задоволені, 68% — ні.

First1

Можливо Вас зацікавить