9-річна дівчинка, яка перестала ходити після щеплення, отримала допомогу від благодійного фонду

DSC03319
besplatka_728_90_ukr

Понад 30 тисяч гривень цього місяця зібрав благодійний фонд «Деликат» для допомоги важкохворим людям та пенсіонерам. Ці кошти були розподілені між 12 людьми, які звернулися по допомогу. 

DSC03320

- Ми зібрали 28,5 тисяч гривень через каси наших магазинів та магазинів Романа Дісканта й Олександра Карпенка. Також, як ми вже повідомляли раніше, ми додали продаж на касах наклейок. Цей місяць вони в тестовому режимі продавалися лише в одному магазині мережі «Деликат». Ми побачили, що цей експеримент вдався, ми продали їх на 2,5 тисячі гривень. Таким чином 31 тисячу гривень ми передали тим, хто цього потребував. Будемо і надалі щось таке придумувати, бо, очевидно, людям хочеться не просто кинути гроші в скриньку, а щось отримати взамін, — розповів голова благодійного фонду «Деликат» Денис Буря. 

DSC03325

Цього місяця за підтримкою звернулося чимало людей, додав  засновник мережі магазинів «Деликат» Олег Хелетій. Наразі в черзі стоїть близько 180 людей, які також звернулися по допомогу.

- Також хотів би акцентувати увагу на такому аспекті нашої діяльності. У нас час від час запитують, який відсоток ми беремо від зібраних коштів. Вкотре повторюся, ми нічого не беремо. Всі гроші, які кинули в скриньки наші покупці, за що ми їм кожного разу дякуємо, ми віддаємо на потреби пенсіонерів і важкохворих, — наголосив Олег Хелетій.

Уже традиційно фонд допомагає як людям, які зіштовхнулися із важкими захворюваннями, так і пенсіонерам, які опинилися в матеріальній скруті.

Ользі Яківні терміново потрібна операція на очах, зір погіршується з кожним днем.

- Вона дуже дороговартісна, потрібно оперувати обидва ока, — розповіла 74-річна пенсіонерка.

DSC03327

У дочки Світлани Лободяник страшний діагноз — ДЦП, який вона отримала після звичайного щеплення. Щомісяця на лікування, масажі та постійну реабілітацію 9-річній дівчинці потрібно від 3 до 5 тисяч гривень. Окрім того потрібно купувати ортопедичне взуття.

- У 8-місячному віці їй зробили щеплення від коклюшу, дифтерії і правцю, після чого у неї відмовили руки і ноги. Верх з часом відпустило, проте вона досі не ходить. Дівчинка народилася нормальною, але недоношеню, семимісячною, — розповіла про свою проблему жінка.

До слова, у грудні цього року благодійному фонду виповниться два роки. За цей час було фінансово підтримано 173 людини, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить