9-річна дівчинка, яка перестала ходити після щеплення, отримала допомогу від благодійного фонду

DSC03319
banner

Понад 30 тисяч гривень цього місяця зібрав благодійний фонд «Деликат» для допомоги важкохворим людям та пенсіонерам. Ці кошти були розподілені між 12 людьми, які звернулися по допомогу. 

DSC03320

- Ми зібрали 28,5 тисяч гривень через каси наших магазинів та магазинів Романа Дісканта й Олександра Карпенка. Також, як ми вже повідомляли раніше, ми додали продаж на касах наклейок. Цей місяць вони в тестовому режимі продавалися лише в одному магазині мережі «Деликат». Ми побачили, що цей експеримент вдався, ми продали їх на 2,5 тисячі гривень. Таким чином 31 тисячу гривень ми передали тим, хто цього потребував. Будемо і надалі щось таке придумувати, бо, очевидно, людям хочеться не просто кинути гроші в скриньку, а щось отримати взамін, — розповів голова благодійного фонду «Деликат» Денис Буря. 

DSC03325

Цього місяця за підтримкою звернулося чимало людей, додав  засновник мережі магазинів «Деликат» Олег Хелетій. Наразі в черзі стоїть близько 180 людей, які також звернулися по допомогу.

- Також хотів би акцентувати увагу на такому аспекті нашої діяльності. У нас час від час запитують, який відсоток ми беремо від зібраних коштів. Вкотре повторюся, ми нічого не беремо. Всі гроші, які кинули в скриньки наші покупці, за що ми їм кожного разу дякуємо, ми віддаємо на потреби пенсіонерів і важкохворих, — наголосив Олег Хелетій.

Уже традиційно фонд допомагає як людям, які зіштовхнулися із важкими захворюваннями, так і пенсіонерам, які опинилися в матеріальній скруті.

Ользі Яківні терміново потрібна операція на очах, зір погіршується з кожним днем.

- Вона дуже дороговартісна, потрібно оперувати обидва ока, — розповіла 74-річна пенсіонерка.

DSC03327

У дочки Світлани Лободяник страшний діагноз — ДЦП, який вона отримала після звичайного щеплення. Щомісяця на лікування, масажі та постійну реабілітацію 9-річній дівчинці потрібно від 3 до 5 тисяч гривень. Окрім того потрібно купувати ортопедичне взуття.

- У 8-місячному віці їй зробили щеплення від коклюшу, дифтерії і правцю, після чого у неї відмовили руки і ноги. Верх з часом відпустило, проте вона досі не ходить. Дівчинка народилася нормальною, але недоношеню, семимісячною, — розповіла про свою проблему жінка.

До слова, у грудні цього року благодійному фонду виповниться два роки. За цей час було фінансово підтримано 173 людини, які опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить