«Ambros HUB» — це не та річ, стосовно якої взагалі можуть існувати якісь договорняки», — Дмитро Кухарчук (ВІДЕО)

"Ambros HUB" - це не та річ, стосовно якої взагалі можуть існувати якісь договорняки", - Дмитро Кухарчук (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Між двома партіями націоналістів ПП «Національний корпус» та ВО «Свобода» не було жодних домовленостей з тих чи інших питань, які стосувалися життєдіяльності міста Черкаси. На цьому наголосив голова обласного осередку «Національного корпусу» Дмитро Кухарчук у студії «ВиЧЕрпно», коментуючи нещодавнє кадрове рішення секретаря міської ради Ярослава Нищика про складання повноважень. 

Дотична тема — це продовження пільгової оренди для «Ambros HUB».

- «Ambros HUB» — це не та річ, стосовно якої взагалі можуть існувати якісь договорняки, — запевняє Дмитро Кухарчук. — Так, минулого року підходив Ярослав (Ярослав Нищик — ред.) і казав, що було б непогано, щоб ми зателефонували на Київ і попросили нас (ВО «Свобода» — ред.) проголосувати за продовження оренди «Ambros HUB», тому що Юрко (Юрій Ботнар, заступник міського голови, голова ВО «Свобода» у Черкаській області, — ред.) голосувати не хоче. Але за якісь договорянки, що ми їм щось винні… Перепрошую, це ж не комерційний проєкт, на ньому ніхто жодної копійки не заробив.

Тим паче, відзначає «нацкорпусівець», він переконаний, що жодна фракція у міській раді не відмовилася б проголосувати за продовження пільгової оренди для хабу.

- Є певні речі, за які апріорі варто виступати, в якій би ти політичній силі не знаходився, — додав Кухарчук.

Детальніше дивіться про це та багато іншого у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить