Анатолій Бондаренко обіцяє, що без погодження громади в Соснівці не зводитимуть житловий комплекс

6-sosnivka
besplatka_728_90_ukr

Без попереднього погодження громади житловий комплекс у районі «Соснівка» не з’явиться. На цьому наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час своєї підсумкової прес-конференції. 

- Цю ділянку Черкаська міська рада відвела у 2011 чи 2012 році комунальному підприємству готельний комплекс «Дніпро», де був отриманий державний акт на право постійного користування під колишньою Андріївською дачею. Ми не вийшли ні на метр відповідно до меж цієї ділянки.

Я ж не винуватий, що Черкаська обласна рада віддала приватному підприємцю, який орендує той комплекс. Всі питання до них, — прокоментував керманич міста той факт, що ділянка опинилася в приватних руках.

15784725_1034185756709735_1710906752_o

Що ж до житлової забудови, то міський голова запевнив, що нічого не починатимуть без позитивного рішення громадських слухань.

Також він відзначив, що саме на тому місці, де збираються зводити цей комплекс, була пустка.

- Там, де забудова, там немає дерев. Сосни там ніхто вирізати не буде, вільний доступ ніхто не заборонятиме, бо це громадська забудова. Це навпроти вулиці Менделєєва і прямо до Дніпра. Можливо там потрібно узаконити житло прокурорів і суддів, то це ж інша справа, — пояснив Анатолій Васильович.

У свою чергу він наголосив, що на протилежній стороні якраз і роздавалася земля у користування приватним особам, але на це чомусь в свій час мало хто вертав увагу.

- Зараз там готельчик побудували без жодних документів (з лівої сторони за другою лікарнею). Наша ДБК цим займається, не дзвонив по цьому питанню хіба що тільки міністр. Будемо перевіряти, але ж у нас є теж обмеження, ви це маєте розуміти, — сказав Анатолій Бондаренко.

Відзначимо, згідно техніко-економічних показників, у комплексі, появу якого і виносять на громадське обговорення (його загальна площа становить 123264 кв. м) будуть розміщуватися 3 багатоповерхівки на 12,16 та 21 поверх, які розраховані на 1598 осіб. Окрім того він міститиме 8 котеджів, 24 таунхауси, будинки клубного типу, торговий центр, автостоянки та гаражі.

Уже зараз Департамент архітектури та містобудування ініціює проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації, зокрема, і для внесення змін до детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси.

First1

Можливо Вас зацікавить