Анатолій Бондаренко позиватиметься до суду на Адміністрацію Президента України

Анатолій Бондаренко позиватиметься до суду на Адміністрацію Президента України
besplatka_728_90_ukr

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко буде позиватися до суду на Адміністрацію Президента України. Про це міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив на своїй сторінці у «Facebook».

- На жаль, рівень фаховості спеціалістів в Адміністрації Президента України знаходиться на низькому рівні, коли вони роблять винних у своїх недолугих рішеннях кого завгодно навкруги. Тому я буду позиватися до суду через таке звинувачення у свій бік з боку посадовців Адміністрації Президента України, — йдеться у дописі.

Нагадаємо, що в Адміністрації Президента України міського голову Черкас звинувачують у появі провокаційних бордів.

У низці українських міст у неділю, 14 квітня, почали з’являтися нові рекламні борди схожі за стилістикою на передвиборчу кампанію чинного президента Петра Порошенка, з написом «Кінець». Борди з’явилися у другій половині дня на тих площинах, де раніше розміщувалась агітація на користь Петра Порошенка. За словами очевидців, борди вже помітили у Києві, Дніпрі, Черкасах, Харкові, Одесі та Сумах.

Адміністрація президента України заявляє, що не причетна до появи провокаційних бордів на стилістику передвиборчої кампанії Петра Порошенка та написом «Кінець».

У відомстві вважають, що до їхньої появи міг бути причетний мер Черкас.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить