«Автомайдан-Черкаси»: «Керівництво Кам’янщини перешкоджало нам брати проби асфальту, покладеного на дорогах району»

asfalt-proba
besplatka_728_90_ukr

Місцеві чиновники заважають громаді  контролювати роботи, у які було вкладено чималі бюджетні гроші. Про це повідомляє ГО «Автомайдан-Черкаси».

- 11 серпня «Автомайдан-Черкаси», спільно із представниками Служби автомобільних доріг у  Черкаській області – замовником і контролером якості виконаних робіт із асфальтування доріг – проводили відбір зразків асфальту на дорогах області. На наш подив, ми зустріли повне нерозуміння і навіть супротив із боку «Черкаського Облавтодору» (директор – Олександр Северин), філії якого проводили ямковий  ремонт  саме на цих ділянках доріг, — розповідає голова громадської організації «Автомайдан-Черкаси» Сергій Яковенко. - Зокрема, Золотоніська ДЕД (підрозділ «Облавтодору») відмовилась співпрацювати з громадськістю, а її головний інженер відмовився підписувати акт відбору проб, взятих «Автомайданом» для незалежної експертизи покладеного на дороги асфальту – аби нарешті дізнатися, якої якості дорогами ми їздимо?..

- У Кам’янському районі «Автомайдан» зустрічав на дорозі особисто голова РДА Сергій Сундуков – словами «Чого  ви приїхали сюди без мого запрошення – незваний гість гірший за татарина. Почекайте, зараз приїдуть мої хлопці і вам усе пояснять». Це було схоже на поведінку місцевого «царька», який встановлює у своєму «царстві» власні правила і закони, — констатує активіст «Автомайдану-Черкаси» Дмитро Захаров. - Дещо схоже ми уже спостерігали навесні минулого року у Слов’янську, коли мер міста Неля Штепа почала вважати себе місцевим «царьком» і вирішувати за усіх, як буде жити її місто. До чого привело самоуправство подібних керівників у Донецькій та Луганській областях, ми спостерігаємо і досі.

Цікава деталь: голова Кам’янської РДА є сином керівника місцевого підрозділу «Черкаського Облавтодору», що й проводило роботи із ямкового ремонту доріг. Чому ж Сергій Сундуков  затято упирався спробам провести незалежну експертизу асфальту, який клав його батько, наразі залишається загадкою.

Зі слів в.о. начальника відділу якості, технічного контролю Служби автомобільних доріг у  Черкаській області Василя Митюка, якість робіт і якість самого асфальту, який кладуть на дороги області підрозділи «Черкаського Облавтодору», викликає великі сумніви. Лише у липні цього року його відділ не прийняв у «Облавтодору» робіт  на 170 тонн асфальту. Причина – низька якість останнього.

Сьогодні «Автомайдан-Черкаси» очікує результатів відібраних проб асфальту – і обіцяє довести всю правду про черкаські дороги до громади.

 — Сподіваємось також, що поведінка керівника Кам’янської РДА буде гідно оцінена із боку  голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка та  керівника Черкаського УМВС Владислава Пустовара, — каже Дмитро Захаров.  Зокрема — чи гідний голова Кам’янської РДА займати цю посаду? Невже ж вони будуть чекати, аж доки  очільник Кам’янщини не проголосить себе Президентом незалежної Кам’янської республіки?..

Можливо Вас зацікавить