Автори проектів Громадського бюджету дізналися, під якими номерами за них зможуть голосувати черкасці

22500690_1970740146530283_1356299192_n

Сьогодні у міській раді підвели підсумки подачі проектів на Громадський бюджет. Загалом на розгляд подали 141 проект. Щороку їх кількість зростає. Голосування відбудеться з 1 по 14 листопада.

Зазначимо, що авторам 11 проектів було відмовлено на ранній стадії, оскільки виникли технічні проблеми.  Одним із нововведень стало те, що кожен із учасників міг подати апеляційну скаргу. У цю середу відбулося засідання координаційної ради, на якому розглянули всі апеляції і частину із них було внесено до голосування.

Також під час заходу повідомили, що умови голосування не змінилися. Голосувати черкасці зможуть за 4 проекти, як у паперовому, так і в електронному вигляді. А от що стосується місць для голосування, то цього року їх побільшало, буде охоплено всі райони.

ПІДСУМКИ 2017

(опитування)

За словами заступника директора департаменту фінансової політики міської ради Тетяни Харенко,  найбільше проектів подано на департаменти житлово-комунального-комплексу, освіти та гуманітарної політики та департамент здоров’я. Це незмінні лідери, — зазначила чиновниця.

Також на заході були присутні і автори проектів, які могли за допомогою жеребкування дізнатися під яким номером йтимуть їхні проекти під час голосування.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить