Автори проектів Громадського бюджету дізналися, під якими номерами за них зможуть голосувати черкасці

22500690_1970740146530283_1356299192_n
престо 728_90_ранкова кава

Сьогодні у міській раді підвели підсумки подачі проектів на Громадський бюджет. Загалом на розгляд подали 141 проект. Щороку їх кількість зростає. Голосування відбудеться з 1 по 14 листопада.

Зазначимо, що авторам 11 проектів було відмовлено на ранній стадії, оскільки виникли технічні проблеми.  Одним із нововведень стало те, що кожен із учасників міг подати апеляційну скаргу. У цю середу відбулося засідання координаційної ради, на якому розглянули всі апеляції і частину із них було внесено до голосування.

Також під час заходу повідомили, що умови голосування не змінилися. Голосувати черкасці зможуть за 4 проекти, як у паперовому, так і в електронному вигляді. А от що стосується місць для голосування, то цього року їх побільшало, буде охоплено всі райони.

За словами заступника директора департаменту фінансової політики міської ради Тетяни Харенко,  найбільше проектів подано на департаменти житлово-комунального-комплексу, освіти та гуманітарної політики та департамент здоров’я. Це незмінні лідери, — зазначила чиновниця.

Також на заході були присутні і автори проектів, які могли за допомогою жеребкування дізнатися під яким номером йтимуть їхні проекти під час голосування.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить