Батькам полоненого моряка зі Сміли міськрада виділила фінансову допомогу

polon moriak
besplatka_728_90_ukr

На останній 87-ій сесії міської ради депутати ухвалили кілька рішень про виділення матеріальних допомог на лікування та інші потреби жителям міста. Також вони одностайно проголосували «за» виділення 20 тис. грн для Мельничук Л.А., інформує «Сміла».

Секретар міської ради Віктор Федоренко пояснив, що мова йде про батьків нашого земляка — полоненого командира рейдового буксира “Яни Капу” Олега Мельничука. Батьки постійно їздять до нього в РФ, тож їхній родині зараз вкрай необхідна фінансова допомога.

Нагадаємо, у Смілі розмістили борди на підтримку нашого земляка – полоненого командира рейдового буксира “Яни Капу” Олега Мельничука. За ініціативою стоять небайдужі черкасці. Макет розробив відомий художник Андрій Ярмоленко.

В російський полон Олег Мельничук потрапив 25 листопада. Тоді катери «Бердянськ» та «Нікополь», а також буксир «Яни Капу» здійснювали плановий перехід з Одеси до Маріуполя. Під час переходу українські кораблі зазнали нападу з боку прикордонних сил Російської Федерації, внаслідок чого судно під командуванням Мельничука було взяте на таран російським катером «Дон», а «Бердянськ» пошкоджено артилерійським вогнем. Разом з іншими полоненими моряками Мельничук був доправлений спочатку до Керчі, а згодом до Білогірського ізолятору, а далі – до Москви. Адвокатом Мельничука є відомий кримський правник Едем Семедляєв.

Сміливий смілянин Олег Мельничук відмовився давати свідчення “слідству” Росії і нагадав росіянам, що є військовополоненим. До цього він попросив перекладача.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить