Без фотошопу: черкаський фотограф презентував свої вуличні світлини

DSC00140
unnamed

Сьогодні у Галереї народного мистецтва відкрилася фотовиставка черкаського фотографа Ігоря Єфімова. Вулична тематика, непостановочні фрагменти та справжні емоції пересічних людей — саме на такі фотографії матимуть змогу подивитися містяни.

Нагадаємо, що ця фотовиставка — один із підтриманих грантових проектів управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики міської ради. На її організацію  було виділено 10,5 тисяч гривень.

На виставці представлена 51 світлина.  Сам же автор розповідає, що почав збирати ці фотографії із 2010 року.

«Збирав  фотографії протягом 7 років, із 2010 року. Накопилося досить багато матеріалу, тому вирішив представити його черкащанам, своїм співвітчизникам, ну а ще отримав грант від Черкаської міськради, тому це ще одна із причин організації виставки», — говорить Ігор Єфімов.

DSC00147

Також фотограф зазначив, що всі фото  зроблені у стилі вуличної фотографії та додав:

«Всі вони непостановочні, окрім портретів. Щодо них, то я не моделював ситуацію, а бачив людину, підходив до неї і розповідав, чому хочу її сфотографувати. Тут немає ніяких колажів, ніякого фотошопу, все так, як є насправді».

DSC00137

DSC00134

DSC00133

Світлини, на яких представлені пересічні люди у ритмі звичайного життя, розкривають і саме місто. Щодо цього, то Ігор Єфімов наголошує, що всі його творіння не є нав’язуванням якогось певного сприйняття міста.

«Суть в тому, що всі люди бачать місто і життя по-різному. Я сприймаю його так, але це просто моє бачення, я не нав’язую його нікому».

На виставці також представленні ті роботи, за які Ігор отримував попередньо перемоги, наприклад, є світлина, яка отримала 3-е місце у 2017 році на конкурсі «Фотограф року» та фотографії, які побували закордоном та принесли їх автору здобутки. Але, безперечно, що кожна із них є особливою, як і для самого автора, так і для тих, хто її споглядатиме.

 DSC00141

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить