«Безпечне місто — не забаганка, а необхідність», — Ігор Зайчук

117170884_762004631006098_6476826489186033819_n
besplatka_728_90_ukr

Член виконавчого комітету Ігор Зайчук розповів про систему «Безпечне місто». Далі подаємо текст мовою оригіналу. 

Головною ознакою сучасного європейського міста є спрямованість на створення максимально комфортних умов проживання. Ні для кого не секрет, що безпека є однією із базових потреб для кожної людини, а відсутність стратегії розвитку міста — одна з найбільших проблем на сьогодні. Саме в цьому документі має бути прописане кардинальне підвищення рівня безпеки черкащан та гостей міста.

Ефективність роботи комунальних служб та правоохоронних органів прямо залежить від оперативності подання інформації. Саме тому реалізація програми «безпечне місто» — не забаганка, а необхідність. Та на думку деяких чиновників і депутатів, відмова закласти в бюджет кошти на відеокамери є прояв некомпетентності та саботажу. Вважаю, що прийняття програми має передбачати створення цілої системи — єдиної диспетчерської з хмарою пам‘яті. А оглядові камери, зокрема, мають бути встановлені у місцях розташування об‘єктів інфраструктури міста. Всі камери мають бути обладнані технологіями нічного бачення для цілодобового використання.

Особливої уваги треба приділяти паркам та громадським місцям. Досвід інших міст доводить, що за умови впровадження такої системи, випадки хуліганства, вандалізму та інших злочинів зменшились на 60%. Але треба пам’ятати, що жодна система не здатна знизити злочинність без ефективного моніторингу та оперативного реагування. 83% злочинів скоєні з використанням автомобілів, тому значну увагу треба надати камерам, які зможуть зареєструвати номерні знаки. У Києві рівень незаконних заволодінь авто знизився втричі. В Одесі випадки ДТП зменшились у 6 разів. Як вже показала практика інших міст, ефективна робота відеоспостереження — запорука витіснення злочинства за межі регіону. Дієвий контроль за роботою муніципального транспорту повинен значно скоротити витрати на його утримання та підвищити якість роботи. Впровадження цілісної системи відеоспостереження — це життєво важлива необхідність для нашого сучасного міста.

First1

Можливо Вас зацікавить