БФ «Деликат» влаштував свято для маленьких пацієнтів обласної дитячої лікарні

DSC04318

Новорічні свята майже добігають кінця, однак творити маленькі дива, особливо для малечі, завжди приємно. Тож Благодійний фонд «Деликат» вирішив організувати невеличке свято для маленьких пацієнтів Центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, що діє при Черкаській обласній дитячій лікарні. 

Зазвичай, говорить керівник проектів БФ «Деликат» Юлія Іщенко, благодійники везуть подарунки у відділення онкогематології або інші медзаклади, а вони вирішили навідатися саме в дитячу обласну лікарню, адже свята чекають і тут. Сьогодні їм привезли смачні подарунки і аніматорів, які дарували дітям гарний настрій.

DSC04313

- Ми не прив’язуємося до Різдва чи Нового року, просто хочемо зробити діткам приємність, — розповіла вона. — Поспілкувавшись із лікарями, ми побачили, що декому з діток можна їсти не все, тому намагалися підібрати такі смаколики, щоб вгодити найвибагливішим малюкам.

До складу реабілітаційного Центру входять відділення відновного лікування та фізіотерапії і ЛФК. Нині на його базі проходять курс реабілітації 28 дітей віком від 1 року. Крім фізичної реабілітації, з ними займається психолог.

DSC04312

- Для ефективності реабілітації дуже важлива психологічна складова. Дитині треба створити такі умови, щоб вона сама захотіла займатися і приймати активну участь у процесі реабілітації, — говорить очільниця Центру Тетяна Ліва. — Захід, який проводиться сьогодні, дуже активно впливає на психоемоційний стан дітей. Кожна позитивна емоція додає їм бажання бути активними. Навіть зараз, під час гри з аніматором, кожен додатковий рух, який вони зроблять — це черговий позитивний крок до покращення їх стану.

Курс реабілітації зазвичай триває від 2 до 3 тижнів. До кожної дитини в Центрі індивідуальний підхід, кожен має свій план реабілітації відповідно до віку та фізичних можливостей.

Пані Лариса має трьох діток. Молодшенький Денис народися недоношеним. Лікарі казали, що малюк не виживе, однак сталося диво. Позаду в нього вже дві операції на ніжках. Це неабияке щастя — дивитися на перші кроки свого синочка, — каже жінка. Хлопчина тримається мужньо, і головне — розуміє, що лікування потрібне йому самому. Вже мріє як ходитиме до школи і сміливо переносить уколи, які дуже не любить.

- Про те, що буде свято від Благодійного фонду, він дізнався сьогодні. Он кричить більше всіх, радіє, — посміхається пані Лариса. — Подарунки люблять усі, тому добре, що благодійники організували такий захід для наших діток.

Обласна дитяча лікарня приймає пацієнтів, як то кажуть, аж до повного дорослішання, тобто поки їм не виповниться 17 років, 11 місяців і 29 днів, — посміхаючись, говорять медики. Тому серед пацієнтів Центру є і старші діти. 16-річний Георгій із ДЦП їздить на інвалідному візку. Такі діти практично весь час знаходяться  в обмеженому просторі і дуже рідко виходять «між люди», тому такі заходи, як сьогоднішній, для них неабияка подія, — говорить мама хлопця Алла.

- Хочеться подякувати Благодійному фонду, який приділяє увагу таким діткам. Ми ж практично нічого не бачимо, ні мама, ні дитина. Розважальною програмою і подарунками діти дуже задоволені, — каже вона.

DSC04309

У подальших планах Фонду — ще не один проект, — говорить голова БФ та директор мережі магазинів «Деликат» Денис Буря.

- Наразі ми цілеспрямовано допомагаємо Діані Батій.  Скриньки ми ще не знімали. Зараз дівчинка знаходиться на діагностиці в Іспанії і ми чекаємо результатів та конкретну суму, потрібну на лікування, — каже він. — Маємо надію, що це не рецидив, і що лікування дівчинці допоможе. Крім того, у планах фонду — допомога пенсіонерам — людям, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям. Також плануємо інші заходи — можливо, знову благодійний аукціон, благодійну вечерю. А ще — плануємо захід, який буде пов’язаний із мережею магазинів «Деликат» і має зацікавити всіх черкасців. Що це буде — поки що секрет.

Для всіх, хто потребує допомоги,  нагадуємо, що більше інформації можна отримати за телефоном гарячої лінії фонду: 0960330505, або за посиланням https://bf-delikat.com.ua/o-nas/

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить