Бійки, ляпи та «обідки»: чим запам’ятався 2017 рік (голосування)

Screenshot_2017-11-27-15-27-12и
banner

Скріншот

Добігає кінця 2017 рік. Наше видання вже традиційно підсумовує його найбільші здобутки та провали. Однак цього року ми вирішили довіритися думці черкащан, які в певній мірі своїм голосуванням допоможуть нам визначити, чим же цей рік запам’ятався найбільше. 

З цією метою ми зробили голосування, в якому визначили такі рубрики: «Важкобуд року», «Ляп року», «Призначення року», «Перевтілення року», «Бійка року», «Подарунок року», «Обідка року».

У кожній рубриці визначено 3-4 позиції. Та, яка набере найбільше голосів, і стане переможцем номінації. Голосування триватиме до 10.00 18 грудня (понеділок).

А щоб, як то кажуть, закріпити пройдений результат, після голосування переможцям номінацій видання «ВиЧЕрпно» вручить символічні відзнаки.

Проголосувати можна ТУТ.

Отож, перша номінація «Важкобуд року» не потребує зайвих пояснень. Усі, хто хоча б останні декілька років проживає на Черкащині, ставлять перед собою запитання — коли ж добудується драмтеатр, бульвар Шевченка та міст через Дніпро. Якщо останній об’єкт став насущною проблемою останні півроку, то бульвар Шевченка, а тим більше обласний драматичний театр стали вже просто «переходящим знаменем».

Відмітилися цього року гострим слівцем чиновники Черкаської міської ради, потрапивши у номінацію «Ляп року». Став відомим на всю Україну заступник міського голови Черкас Геннадій Шевченко, який сплутав римську цифру «Х» з літерою «Ха», поцікавившись під час наради у міського голови, що то таке за «місце на Хе». Запам’яталася і словесна перепалка на одній із сесій міського голови та секретаря міськради, в ході якої Анатолій Бондаренко сказав «Ніколи птєнчик не буде орлом», маючи на увазі, що ніколи Олександру Радуцькому не стати міським головою. Ну і як же не згадати «стихійних бабушок» новоспеченого керівника управління інспектування ЧМР Віталія Косяка. В цьому вислові поєдналося все: і боротьба зі стихійною торгівлею в місті, і пенсіонерки, які підторговують різним крамом у черкаських топових місцях.

У номінації «Призначення року» рекордсменом став міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який працевлаштував відразу трьох депутатів міської ради. Зокрема, депутат від ВО «Батьківщина» Олексій Мельник, який до цього заробляв собі на хліб організацією та проведенням свят, очолив комунальне підприємство ЧЕЛУАШ. Максим Шадловський, у послужному списку якого є робота тренером-викладачем із боксу, ведення приватного бізнесу, а у 2015 році значилося, що він працював менеджером у магазині, підсилив департамент освіти, а саме став заступником Ігоря Волошина. А от Віталій Косяк завжди був проти «МАФізації» міста, тому й очолив управління інспектування ЧМР, щоб впорядкувати в Черкасах встановлення тимчасових споруд.

У «Перевтіленні року» представлений міський голова Анатолій Бондаренко, який зіграв головну роль у фільмі «Таємниці мого міста. Староста», де перевтілився у Остафія Дашковича, старосту черкаського та канівського. Секретар міськради Олександр Радуцький на декілька хвилин перевтілився у танцівника, виконавши верхній брейк під пісню «Тает лед» гурту «Гриби» перед ефіром на одному із телеканалів. А прем’єр-міністр України Володимир Гройсман спробував себе у ролі зварювальника під час інспектування робіт на черкаському мосту через Дніпро.

У номінації «Бійка року» представлені спаринг-партнери: депутат облради від ВО «Свобода» Юрій Ботнар, який вчив навкулачки тодішнього в.о. директора «Готельний комплекс «Дніпро» Бориса Лебедцова української мови; заступник голови облради Вадим Гайович теж за допомогою сили намагався розблокувати заблоковану під час сесії активістами трибуну; традицію продовжили і на сесії міської ради Анатолій Бондаренко та очільник ПП «Національний корпус» Дмитро Кухарчук під час розгляду Програми соціально-економічного розвитку міста.

У номінації «Подарунок року» золота лопата дісталася секретарю міськради Олександру Радуцькому від члена координаційної ради сил «Автомайдану» Олександра Коськіна з прозорим натяком на процвітання корупції в стінах міської ради. Не менш золоті вила презентував ТЕМП головному «радикалу» країни Олегу Ляшку під час його відвідин підприємства. Також потрапила до цієї номінації і пральна машинка від міської влади родині, у якої народилася трійня. Все б нічого, от тільки багатодітні батьки, у яких є двоє старших діток, мали невирішене квартирне питання.

І остання номінація «Обідка року»… У ній вже відомий нам Віталій Косяк, який образився на журналістів, що, за його словами, «ловлять» його, вимагаючи коментарів, ставлячи його в позицію «давай коментар, або ти поганий». Депутат міськради Костянтин Чернецький обурився, що почастішали позачергові сесії. Депутат облради Михайло Мушієк  під час сесії обурювався, що голова облради не може налаштувати роботу і змушує його співати гімн України (справа в тому, що під час закриття однієї із сесії не спрацювала апаратура і не змогли ввімкнути запис гімну України, проте депутати почали його співати самі, таким чином, не порушивши регламент). А Дмитро Кухарчук образився на Анатолія Бондаренка за його нібито непослідовність і повернув йому грамоту.

Отож, запрошуємо і Вас проголосувати!

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить