Біля входу в лікарню близько 40 хвилин лежав чоловік, лікарі кажуть — з передозуванням (ФОТО)

в Новини
besplatka_728_90_ukr

Фото надане свідком події

Сьогодні, в районі 12 годин біля входу до Третьої міської лікарні перехожі помітили чоловіка, який лежав  і не рухався. Про це один із свідків розповів нашому виданню.

За його словами, він перебував біля лікарні близько 40 хвилин, увесь цей час чоловік перебував там. Коли ж він підійшов поцікавитися, що з ним, то побачив, що біля входу стоїть медична працівниця.

- Коли я звернув увагу на те, що тут лежить людина без свідомості, то мені відповіли: «А ми що можемо зробити?», — прокоментував свідок події, який побажав залишитися невідомим.

У коментарі нашому виданню Олександр Федорук, директор Третьої Черкаської міської лікарні швидкої допомоги, повідомив, що у цього чоловіка було передозування наркотичними засобами:

- Був у нас такий пацієнт. У нього передозування наркотичними речовинами. Його друзі привезли його до нас. Йому надали допомогу, ввели антидот, якби ще пів години, він би помер. І його відразу забрали, не захотіли госпіталізації. А те, що він там лежав, то я ще передивлюся камери, але лікарі сказали, що це було недовго.

Нагадаємо, буквально минулого тижня, 26 червня, ми повідомляли, що біля входу в Третю лікарню знайшли мертвого чоловіка.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Черкасах відомий гурт влаштовує благодійний концерт
Новини
Черкащанка отримає премію Кабміну за розбудову України
Новини
Чоловікові, який убив двох валютників, загрожує довічне