«Біографія і політична діяльність Романа Боднара не дозволяють йому бути головою ОДА», — Сергій Рубан (ВІДЕО)

ruban
besplatka_728_90_ukr

Голова міського осередку політичної партії «Європейська солідарність» Сергій Рубан у студії «Вичерпно» розповів про плани на місцеві вибори, кого вважає кадровою помилкою чинного міського голови і чому він критикує голову Черкаської ОДА. 

Аналізуючи соціальні мережі Сергія Рубана, стає очевидним, що він має двох опонентів — депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна та чинного голову Черкаської ОДА Романа Боднара. Зокрема, останнього Рубан критикує чи не під кожним його постом у соцмережах.

«Роман Боднар є представником Зеленського в Черкаській області і він фактично відповідає за владу, за депутатів, їх дії та факапи. Він постійно говорить про партію «Слуга народу» в своїх інтерв’ю, що не пасує дежавному службовцю. Я також вважаю, що він не готовий до цієї посади апріорі, тому що його біографія і політична діяльність не дозволяють йому бути головою ОДА», — пояснює свою позицію Рубан.

Очільник міського осередку ПП «Європейська солідарність» запевняє, що голова ОДА привів із собою команду «парашутистів», які приїхали сюди на заробітки. Порівнюючи чинного голову ОДА та його попередників Юрія Ткаченка та Олександра Вельбівця в ефективності роботи, Сергій Рубан вважає найбільш ефективним чиновником Вельбівця — представника «Європейської солідарності».

«Я вважаю, що найбільш ефективним був Вельбівець, хоча в мене до нього теж є певні запитання. А от Боднар фактично нічого не зробив і те, що ефективності від цієї команди я не бачу — це є фактом»,  — заявив Рубан.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить