Благодійний фонд «Делікат» передав кошти хворим черкащанам

blagodijna dopomoga delikat 4
unnamed

Уже традиційну благодійну допомогу сьогодні отримали п’ятеро черкащан, які зіштовхнулися в житті з важкими захворюваннями. На їх лікування гроші збиралися протягом місяця у 52 скриньках, які стояли у мережі магазинів «Делікат» по м. Черкаси та у Червоній Слободі й Смілі.

blagodijna dopomoga delikat

blagodijna dopomoga delikat 2

У Наталії Самойленко діагностували рак молочної залози. Буквально вчора дівчина здала всі аналізи і їй вже виписали дороговартісний препарат, на купівлю якого дівчина і витратить ці кошти. Загалом же на лікування їй щомісяця потрібно близько 30 тисяч гривень.

blagodijna dopomoga delikat 5

Забрати кошти на лікування чоловіка Євгенія Іващенка, у якого зламані шийні хребці, прийшла його дружина Вікторія. На реабілітацію чоловіка потрібно дуже багато коштів, тож родина рада будь-якій підтримці.

Окрім того, допомогу сьогодні Отримали Олександр Верескун, Олександр Харченко та Олександр Красюк.

Загалом же людей, які звертаються по допомогу, дуже багато,  відзначає засновник мережі магазинів «Делікат» Олег Хелетій, тому проводиться постійний аналіз, внаслідок якого кожного місяця відбираються черкащани, які в даний момент найбільше потребують фінансової підтримки.

Скриньки в мережі магазинів «Делікат» стоять протягом місяця. У вересні вдалося зібрати завдяки небайдужим черкасцям 48 тисяч гривень, які рівномірно (приблизно по 9,5 тис. грн) були розподілені між усіма, кому було вирішено допомогти у цьому місяці.

За весь період діяльності благодійного фонду, а він існує менше року, вдалося фінансово підтримати 70 черкасців.

- Це вже стало доброю традицією звітуватися про нашу діяльність. Цього разу ми зібрали 48 тисяч гривень для допомоги п’ятьом людям. З наступного місяця ми додали новий вид допомоги — тепер можна буде допомагати і через сайт. За минулий місяць до нас звернулося близько 150 людей, з них ми відібрали 132 людини, дані яких будуть розміщені на сайті. Тобто тепер не тільки можна буде кинути гроші  в скриньки, але й на сайті перерахувати допомогу, — розповів Денис Буря, директор благодійного фонду «Делікат». 

blagodijna dopomoga delikat 3

За його словами, вони і  раніше бачили, як біля магазинів стоять люди зі скриньками і збирають кошти. Однак певності, куди саме вони підуть, немає. Тому вони вирішили створити цілком прозорий спосіб підтримати жителів міста, які опинилися в складних життєвих обставинах

Також фонд допомагає малозабезпеченим пенсіонерам, наприклад, на купівлю ліків, що підтримують їхнє здоров’я.

У наступному місяці також пройде благодійний аукціон, всі кошти з продажу лотів підуть на лікування важкохворих.

Незабаром до цієї акції можуть долучитися й інші торговельні мережі. Їм найближчим часом запропонують взяти участь у благодійному зборі коштів, відзначив співвласник мережі магазинів «Делікат», директор Черкаської спілки продовольчих маркетів Руслан Петрик.

Днями допомогу від БФ «Делікат» отримає і черкаська трійня. Багатодітна родина, у якої окрім трьох новонароджених дівчаток, є ще й два старших хлопчика, наразі проживає на орендованій квартирі і потребує всілякої підтримки.

Читайте також: Черкаській родині, у якої народилася трійня, міська влада подарувала пральну машину

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить