БЛОГ: Для зменшення показників злочинності необхідна комплексна програма безпеки, — Ігор Зайчук

120368153_3164552186996124_1361673284611806011_n
besplatka_728_90_ukr

Головною ознакою сучасного європейського міста є спрямованість на створення максимально комфортних умов проживання. Безпека є однією із базових потреб для кожної людини.

Відсутність стратегії розвитку міста – одна з найбільших проблем на сьогодні. Саме в цьому документі має бути прописане кардинальне підвищення рівня безпеки черкащан та гостей міста. Ефективність роботи комунальних служб та правоохоронних органів прямо залежить від оперативного подання інформації. Саме тому реалізація програми «Безпечне місто» – не забаганка, а необхідність.

На думку деяких чиновників і депутатів, закласти в бюджет кошти на відеокамери є проявом некомпетентності та саботажу. Прийняття програми несе за собою створення єдиної диспетчерської з хмарою пам’яті. Оглядові камери встановлюються у місцях розташування об’єктів інфраструктури міста.

Всі камери мають бути обладнані технологіями нічного бачення для цілодобового використання. Особливу увагу треба приділяти паркам та громадським місцям.

Досвід інших міст доводить, що випадки хуліганства, вандалізму та інших злочинів зменшились на 60%. Але треба пам’ятати, що жодна система не здатна знизити злочинність без ефективного моніторингу та оперативного реагування.

83% злочинів скоєні з використанням автомобілів, тому значну увагу треба приділити камерам, які зможуть зареєструвати номерні знаки.

У Києві кількість незаконних заволодінь авто знизилась утричі. В Одесі кількість випадків ДТП зменшилась у 6 разів.

Як уже показала практика інших міст, ефективна робота відеоспостереження – запорука витіснення злочинництва за межі регіону.

Дієвий контроль за роботою муніципального транспорту повинен значно скоротити витрати на його утримання та підвищити якість роботи. Запровадження системи відеоспостереження – це життєвоважлива необхідність для нашого сучасного міста.

ІГОР ЗАЙЧУК

член виконавчого комітету Черкаської міської ради на громадських засадах,представник «Національного корпусу»,

спеціаліст з питань громадської безпеки

*Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

First1

Можливо Вас зацікавить