БЛОГ: Зеленський досі не виконав жодної своєї передвиборчої обіцянки, — Рубан

Рубан
besplatka_728_90_ukr

1. Війна на Донбасі продовжується. За останні два місяці, незважаючи на поступки перед Росією, за словами Зеленського, відбулося понад 400 обстрілів українських позицій. 12 українських військових загинули у січні, що втричі більше, ніж у січні минулого року.

2. Вартість комунальних послуг не зменшилася. Незважаючи на теплу зиму і рекордно низьку ціну газу, українці платять не менше і навіть більше, аніж торік. Єдина зміна – дві платіжки за газ.

3. На зовнішньополітичному фронті суцільні провали. Через розмову із Зеленським почалася процедура імпічменту Трампа. У ЄС підтримка України суттєво зменшилася. У Норманському форматі Франція виступала на стороні Росії.

4. Зеленський спробував приховати елітний відпочинок у Омані, не вніс у декларацію витрат на нього і можливо мав таємну зустріч з колишнім головою ФСБ Росії, літаком якого він повернувся до України.

5. Кадрова політика Зеленського є жахливою. До влади прийшла команда, яка за кілька місяців роботи створила більше скандалів, ніж попередники за увесь час перебування при владі.

6. Зеленський при своєму пересуванні користується великими кортежем та великою кількістю охорони.

7. Заробітні плати по 4000 $ стали не у вчителів, а в міністрів Зеленського.

Сергій Рубан

Керівник Черкаської міської організації

політичної партії «Європейська Солідарність»


*Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Можливо Вас зацікавить