Боднар говоритиме з президентом щодо свого звільнення (ВІДЕО)

118395900_1045296089259665_6381180905181836425_n
besplatka_728_90_ukr

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар говоритиме з президентом України Володимиром Зеленським про причини зміни очільника області. Про це він повідомив у ході сьогоднішньої пресконференції, передає з місця події журналіст «ВиЧЕрпно».

- Я б не робив би з цього великої зради. Життя продовжується. Сподіваюся, сьогодні з президентом матиму розмову. Хочу почути, що стало причиною. Можливо, якісь політичні рішення.  У мене є плани по бізнесу, я не пропаду, — прокоментував Роман Миколайович.

Також він відзначив, що йде з чистою совістю.

- Прийде час і, думаю, ми зрозуміємо, що стало причиною такого рішення, — додав пан Боднар.

Також він відзначив, що особисто не знайомий із своїм наступником Сергієм Сергійчуком.

«Такий досвід, який я отримав в Черкаській облдержадміністрації, я навряд би ще десь отримав. Державна служба — це моє. І в подальшому, мені здається, я займатимуся такою діяльністю, у якій є слово «служіння»», — сказав Роман Боднар.

Зазначимо, на сайті НАЗК з’явилася декларація кандидата на посаду голови Черкаської облдержадміністрації киянина Сергія Сергійчука. До цього областю ширилися чутки, що чинного очільника області Романа Боднара хочуть замінити.

Додамо, що у листопаді виповниться рік як Роман Боднар на посаді очільника Черкащини. Його попередник Ігор Шевченко протримався у кріслі голови ОДА лише три місяці.

Останнім місцем роботи імовірного кандидата на посаду голови Черкаської ОДА зазначається Служба безпеки України. До слова, Роман Боднар також проходив службу в СБУ.

Читайте також: Завтра Зеленський представить свою команду по Черкаській області

First1

Можливо Вас зацікавить