Бондаренко каже, що вул. Сумгаїтська після ремонту буде ще краща за Героїв Дніпра (ВІДЕО)

bond
besplatka_728_90_ukr

Підрядник ТОВ «Главшляхбуд», який мав заасфальтувати клеверну розв’язку в напрямку міста Золотоноша, взяв аванс у розмірі 6 млн грн, проте роботи не виконав і кошти не повернув. Таку інформацію в студії «Вичерпно» озвучив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. 

- Вони взяли 6 мільйонів гривень авансу, близько 4 мільйонів не повернули, покинули цю ділянку роботи. Так само ця фірма мільйон гривень взяла авансу по вулиці Смілянській, і не влаштувала зливову каналізацію, де поворот на зоопарк. На сьогоднішній день ця компанія винна нам вже близько року 6 мільйонів гривень. Ми вже декілька разів зверталися до правоохоронних органів, в суд, але результату поки що, на жаль, немає, — прокоментував Анатолій Васильович.

Також він відзначив, що наразі триває поточний ремонт черкаських вулиць, вже відремонтовано близько 50 тис. квадратних метрів.

- Ремонт тієї вулиці, якою ми могли б пишатися, ми ще не почали, — відзначив міський голова. — Ми почали вулицю Благовісну від вулиці Чигиринської до Чорновола. Зараз ми чекаємо на висновки від обласної державної адміністрації на вулицю Сумгаїтську. І коли ми розпочнемо її ремонт, то, я думаю, вона буде навіть краща, ніж Героїв Дніпра. Це той проект, який ми маємо реалізувати частково в цьому році, частково — в наступному. Протягом місяця ми також укладемо верхній шар ЩМА по вулиці Героїв Дніпра, яка також стане окрасою міста. Далі будемо працювати над дендропланом — що саме там посадити. Наразі триває обговорення — чи це будуть платани, чи алея сакур, чи якісь інші дерева.

Також Анатолій Бондаренко відзначив, що він знає, що містян все одно не задовольняють темпи ремонтних робіт, однак, за його словами, за три роки його перебування на посаді було зроблено більше квадратних метрів доріг, ніж за останні майже 30 років.

Деталі на цю та інші теми дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить