Бондаренко назвав свої основні пріоритети в бюджеті-2019 та попросив депутатів перестати гратися (ВІДЕО)

bondarenko
besplatka_728_90_ukr

Черкаси, як і в минулому році, залишаються єдиним обласним центром країни, в якому досі не прийнятий бюджет. Завтра має відбутися чергова сесія міської ради, однак чи зберуться на неї депутати і чи проголосують за головний фінансовий документ міста, наразі невідомо. З чим пов’язана така ситуація в місті та як стимулювати міських обранців ходити на засідання говорили в студії «ВиЧЕрпно» з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком.

- Ви пам’ятаєте, що почалося все це з відкликання депутатів на заводі «ТЕМП» і, на жаль, негарно закінчується ця історія, оскільки один із депутатів потрапив в лікарню і перебуває у важкому стані. Мова йде про Максима Шадловського, — розповів очільник Черкас. — Тому, шановні депутати, досить гратися. Потрібно сідати, домовлятися і працювати.

На думку міського голови, у депутатів буkо достатньо часу вивчити проект бюджету, оскільки він був поданий і розміщений на сайті міськради ще 2,5 місяці тому.

- Я вперше подав бюджет спільно з бюджетом розвитку, де чітко вказав свої головні пріоритети — це дороги, тротуари, придбання медичного обладнання, ремонт навчально-освітніх закладів. Там все чітко розписано в сумах — 300 мільйонів на дороги, 50 мільйонів на придбання медичного обладнання, стільки ж на придбання техніки для комунальних підприємств і освіту, — відзначив Анатолій Васильович.

Окрім того, в  цьому бюджеті буде приділена увага паркам міста — зроблені  капітальні ремонти Долини троянд і скверу «Юність», будуть закінчені роботи по встановленню оглядового колеса.

Чи вдасться завтра прийняти міський бюджет Анатолій Бондаренко спрогнозувати не може. На його думку, така ситуація в Черкасах продовжуватиметься доти, поки у міського голови не буде підтримки від більшості депутатів.

- На жаль, міський голова є заручником діяльності ради. Так буде, поки не з’явиться стала більшість від однієї політичної сили, що підтримуватиме міського голову… Думаю, це буде на наступних виборах. Я навіть впевнений в цьому, тоді ми покажемо результат серйозної роботи, — відзначив керівник міста.

Щоб депутати не прогулювали засідання, вважає Бондаренко, повинна бути персональна кримінальна відповідальність за голосування на сесії.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у відео «ВиЧЕрпно»:

Можливо Вас зацікавить