Бондаренко разом із комунальниками перевірив, як Черкаси прибирають від сміття

smittia
престо 728_90_ранкова кава
Санітарний стан на вулицях Черкас після вихідних перевірив Анатолій Бондаренко. Він разом із комунальниками пройшовся вулицями міста і проінспектував, як їх прибирають від сміття. Адже останнім часом збільшилася кількість нарікань від жителів на засміченість міста.
Картина, яку побачили учасники рейду, була невтішною. Навіть у самому центрі урни були переповнені, на узбіччях та на зелених зонах лежали купи непотребу, недопалки, пляшки, папірці і сміття. На зауваження міського голови директор комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник зазначив, що для підтримання належного санітарного стану на бульварі Шевченка необхідно як мінімум тридцятеро осіб, натомість у наявності лише семеро. За його словами, не вистачає і техніки. Наприклад, у наявності лише один навантажувач на все місто, який просто не в змозі впоратися із обсягами необхідних робіт. Міський голова дав доручення керівнику підприємства КП «ЧЕЛУАШ» покращити якість прибирання довірених територій.
Окремі зауваження у міського голови були до працівників муніципальної інспекції. Адже засміченими виявилися ділянки, які належать приватним підприємцям, і саме вони мають утримувати їх у належному стані. Натомість за неприбрані території біля салонів та магазинів на їхніх власників не були вчасно складені протоколи муніципальними інспекторами. За неналежне виконання обов’язків працівники муніципальної інспекції будуть позбавлені премій.
За інформацією прес-служби ЧМР

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить