“Гудбай май лав”: Бондаренко розповів, чи виконує завдання Зеленського (ВІДЕО)

“Гудбай май лав”: Бондаренко розповів, чи виконує завдання Зеленського (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

У липні під час робочого візиту президента України Володимира Зеленського до Черкас міський голова Анатолій Бондаренко дав йому обіцянку збудувати за пів року у районі вулиці Корольова та Молокозаводу по школі, дитячому садку та аптеці. Під час дискусії Зеленський та Бондаренко домовилися, що у разі невиконання цих умов міський голова Черкас буде змушений покинути свою посаду. У студії «ВиЧЕрпно» міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів, на якому етапі знаходиться виконання завдань від гаранта.

За його словами, одна із черкащанок ввела в оману Володимира Зеленського, оскільки у районі Молокозаводу працюють всі школи та дитячі садки, а аптеку було відкрито через тиждень після приїзду президента.

- Дитячий садок і школа взагалі межують із Молокозаводом. Будемо говорити, що доручення президента стосовно цього району виконано, — підкреслив Анатолій Бондаренко.

Також він зауважив, що у мікрорайоні вулиці Корольова є 42 дитини, які користуються дитсадком. Тому говорити про створення нового закладу неможливо, адже така кількість дітей не зможе наповнити жодну із груп.

- Наразі розробляємо програму підвозу дітей до дитячого садка і школи. У цьому районі є дві школи на відстані 1 кілометр 200 метрів. Так, раніше було некомфортно пересуватися, тому що не було ні тротуару, ні нормальної дороги. Тротуарна і велодоріжка будуть зроблені вже найближчим часом, а ремонт нижнього шару дороги виконано. Я підхожу до вирішення питань по-державному і  будувати новий дитячий садок для 42 дітей ніхто не буде.

Анатолій Бондаренко також відзначив, що до 14 лютого у районі вулиці Корольова буде відкрита нова аптека.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить