Бондаренко зустрівся з людиною із оточення Трампа

102399013_2894696297265359_7898793840616669184_o
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні зустрів гарного знайомого, справжнього українського мера, козака, міського голову славетного міста Черкаси Анатолія Бондаренка. Висловлюю свою підтртимку! Упевнений, буде багато перемог попереду! Вітання Володимиру Зеленському, — написав на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук” український дипломат, екс-працівник посольства України в США Андрій Теліженко, що є людиною, наближеною до оточення президента США Дональда Трампа.

“Обговорили особливості стосунків української державної влади з органами місцевого самоврядування, поділились спостереженнями, куди рухається наша країна”, – прокоментував виданню «Дзвін» суть розмови сам Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський відреагував на рішення виконавчого комітету щодо послаблення карантину у Черкасах, а також передав «полум’яний» привіт міському голові Анатолію Бондаренку, зазначивши, що за такі дії передбачена юридична відповідальність.

Читайте також: Бондаренко заявив, що тепер постійно пересувається з «охороною»

Також, під час пресконференції Зеленський прокоментував дії міського голови Черкас щодо послаблення карантину в місті, назвавши його бандитом. Зі свого боку Бондаренко подав до Печерського суду міста Києва позовну заяву про захист своєї честі та гідності.

Попри короткі коментарі, зустріч Бондаренка з Теліженком може означати, що у разі посилення тиску на мера Черкас згаданий скандал, що став загальноукраїнським, може перетворитись на міжнародний, оскільки насправді уособлює намагання центральної влади в країні монополізувати і підкорити собі місцеве самоврядування. А це шлях до диктатури. Тож той, хто нині виявить занадто багато ентузіазму в цькуванні Бондаренка, може згодом гірко пошкодувати про це, у зв’язку з “різкою зміною міжнародної ситуації”.

Довідково:

Андрій Теліженко — політичний консультант, дипломат, особистий товариш адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані, радник Першого віцепрем’єр-міністра України з міжнародних питань, помічник-керівник протоколу Генерального прокурора України, третій секретар посольства України в США.

Відомо, що Теліженко народився в Києві, а освіту — диплом бакалавра міжнародних відносин отримав у Вашингтоні (США) і Оттаві (Канада). Також він закінчив магістратуру з інноваційного менеджменту в Європейському університеті в Києві.

Нині є одним із співзасновників компанії Golden Lion Strategies Inc і позиціонує себе експертом у сфері міжнародних відносин, зовнішньої безпеки та політичних стратегій, проживає у США. Має ступінь бакалавра у США, вивчаючи політичні науки у Університеті округу Колумбія (2007-2010 роки), вивчав політичні науки і міжнародні відносини в університеті Оттави (2008-2009 роки), Канада.

First1

Можливо Вас зацікавить