Ботнар пояснив, чому гімнастична зала досі не здана в експлуатацію (ВІДЕО)

Ботнар пояснив, чому гімнастична зала досі не здана в експулатацію (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

У гімнастичній залі, що розташовується в колишньому кінотеатрі «Мир», щодня відбуваються заняття з дітьми, однак вона досі не здана в експлуатацію, оскільки є проблеми з документацією. І по місту Черкаси ще чимало таких об’єктів. 

- Декларації про готовність до експлуатації на сьогодні немає, — зауважив з приводу гімнастичної зали заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар у студії «Вичерпно». — На останній сесії депутати нарешті визначили замовника, ним оголошено департамент архітектури, містобудування та інспектування. Буквально до позавчора бракувало навіть замовника робіт.

Чиновник запевняє, що зала цілком безпечна, має протипожежну сигналізацію, вентиляційну систему, враховані й інші заходи безпеки.

- Є один момент, зараз туди не заведено телефон. Директор спортшколи відмовляється підписувати договір з Укртелекомом, ссилаючись на те, що вона не замовник. Тому не можна підвести дроти до цієї будівлі і здати її в експлуатацію. Там немає дротового телефону і тому ця будівля не здана в експлуатацію, — наголосив Юрій Ботнар.

За його словами, саме департамент аріхтектури, містобудування та інспектування має привести всю документацію до ладу й повноцінно здати об’єкт.

Також чиновник збирається скласти повний перелік всіх об’єктів міста Черкаси, які так само досі не здані в експлуатацію.

Детальніше про це та про кадрові зміни в міській раді, розвиток спортивного напрямку в місті та інше дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить