Ботнар розповів, чим бюджет 2019 року відрізнятиметься від минулорічного (ВІДЕО)

Botnar
besplatka_728_90_ukr

Днями гостем студії «ВиЧЕрпно» став заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар. Посадовець розповів, чим бюджет 2019 року відрізнятиметься від минулорічного.

У бюджеті 2019 року залишається значна надбавка до заробітнї плати для вихователів дитячих садочків, — зазначив Юрій Ботнар.

- Тішить те, що ми вже другий рік зможемо на чверть більше давати зарплатню вихователям садочків. Це, однозначно, є перемогою, — розповів чиновник.

Також ухвалено підвищення стипендій для спортсменів, — нагадав посадовець:

«Ми вперше змогли підтримати єдиноборства в Черкасах аж на 2 мільйони гривень. Навіть депутати ухвалили програму розвитку єдиноборств».

Загалом, за словами Юрія Ботнара, у Черкасах продовжуються зміни на шляху перетворення міста на спортивну столицю України. Цього року навіть передбачено до 50% надбавки для тренерів міських спортивних шкіл.

- Ми вважаємо, що було б правильно дещо змінити саму систему спортивних шкіл і запровадити новий принцип, чим більше з тренером займається дітей, тим більше він отримує грошей. Ми б хотіли, аби це були суттєві доплати, можливо, у вигляді премій. Зараз ми працюємо над цим, — запевнив Юрій Ботнар.

Також заступник міського голови наголосив на тому, що більше п’яти з половиною мільйонів гривень передбачено на реалізацію міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції.

Детальніше про це та інше дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить