Брейк-данс та акробатика на пілоні: АТОвець з Черкащини відкрив власний спортклуб (відео)

Безымянный
престо 728_90

Петро Скитиба у першу хвилю мобілізації пішов захищати Батьківщину. Після служби чоловік вирішив втілити мрію – навчитися танцювати брейк-данс. І для цього з нуля разом з колегою-військовим розпочали нову справу і відкрили спортивний зал.

Про це інформують «Факти.ICTV«.

- Ми звернулися в банки, нам всі відмовляли, тому що не було доходів. У нас не було ні копійки грошей. Ми знайшли зал, домовилися з власником і почали працювати, — сказав співзасновник спортклубу Петро Скитиба.

Розпочинали із семисот гривень, на які купили перше дзеркало. Тоді набрали перших 30 вихованців. За рік вклали обладнання 2,5 тисячі доларів. Власноруч зробили ремонт і відкрили інші секції. Тепер цей спортзал відвідують більше сотні дітей і дорослих. Петру крім брейку довелося опанувати акробатику на пілоні. Тепер сам за тренера.

Семирічна Марічка намагається виконати найскладніші вправи і постійно тренується. Ходить сюди з бабусею, яка й сама часом відвідує тут заняття.

- Перший раз сходила на фітнес, східний танець спробувала. Внучка на пол-денс ходить. В мене не вистачає сил залізти туди, — розповіла бабуся вихованки клубу Леся Шкурко.

Клуб живе за рахунок плати відвідувачів – абонемент від 200 грн за 8 занять, залежно від секції. Невдовзі буде тир. Головне завдання: щоб молодь пішла з вулиць і займалася спортом.

Відео дивитися з 1:40 хв.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить