Британський міністр отримав сувенір від черкаської майстрині

Британський міністр отримав сувенір від черкаської майстрині
besplatka_728_90_ukr

Міністр культури України Євген Нищук під час візиту до Лондона подарував британському колезі «Лева, що співає», зробленого майстринею з Черкас Ольгою Отнякіної-Бердник. Про це повідомляє прес-служба Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

У межах церемонії нагородження «International Excellence Awards 2019» Лондонського книжкового ярмарку, де Україна вперше представила Національний стенд, нагороду в номінації «Кращий літературний фестиваль» отримав київський «Мистецький Арсенал» за свій фестиваль «Книжковий Арсенал».

У мистецьких заходах у Лондоні взяв участь міністр культури України Євген Нищук, який під час зустрічі з Міністром мистецтва, спадщини та туризму Великої Британії Майклом Еллісом вручив останньому у якості українського сувеніра розмальованого диво-звіра з глини – витвір майстрині з Черкас Ольги Отнякіної-Бердник.

Нагадаємо, що черкаська художниця представила картини із соломи у Вінниці.

Колекція картин з соломи «Моя гордість — Україна» виконана в патріотичному стилі. Картини виконані авторською технікою — інкрустація соломкою із застосуванням різьблення по соломці. Художниця використовує в основному житню солому лише природних кольорів та відтінків, ніколи не підфарбовуючи її.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить