«Будувати не балакати…», «Депутати дуже ранімі…» та «лиса собачка»: кращі цитати місцевого політикуму

Савін
banner

Дуже часто наші політики та чиновники не можуть дати ладу своїм емоціям і безпосередньо в присутності преси висловлюються на адресу один одного не підбираючи слів. Ми не могли залишити ці «цитати» без уваги і вирішили зібрати найяскравіші з них.

Тож пропонуємо і вам оцінити гостроту мови нашого місцевого політикуму.

Радуцьий

Цю фразу Олександр Романович дуже любив повторювати на початку останньої депутатської каденції. Таким чином він характеризував злагоджену роботу депутатського корпусу. На жаль, останнім часом ця фраза є не дуже актуальною, схоже, в міській раді таки з’явилася і більшість, і меншість.

Булатецький 2

Цю доленосну фразу Микола Іванович адресував екс-міському голові Черкас Сергію Одаричу ще у 2015 році на сесії Черкаської міської ради. Його обурило, що Сергій Олегович назвав депутатів міськради продажними. 

На допомогу, як завжди, прийшов «батько депутатів» Олександр Радуцький, заявивши, що «хара» і «кірі» — це такі японські страви. 

Мкртчян

Екс-депутат ЧМР Араік Мкртчян так емоційно звернувся до своїх колег, коли просив їх підтримати звернення до Президента України з приводу корупційної складової в експорті горіху.  Відео його емоційної промови вже набрало більше 100 тисяч переглядів на Ютубі , тож ми вирішили, що ця фраза достойна нашого імпровізованого рейтингу. 

Бондаренко

Так міський голова Черкас відповів на постійні акції місцевого підприємця, який «зачастив» до міськради з труною. Після цього гробів в стінах мерії не бачили, тож, робимо висновок, до слів дослухалися. 

Зоря 2

Так пан Руслан обізвав заступника міського голови Геннадія Шевченка, який, на його думку, недоречно втрутився в його розмову з Анатолієм Бондаренком.

Шевченко

Геннадій Юрійович не розгубився і відповів Руслану Зорі в стилі «90-их»…

Сотуленко

Чудові знання української мови продемонстрував у студії «ВиЧЕрпно» ще один заступник міського голови Руслан Сотуленко, перераховуючи українські міста, де вдало проведена транспортна реформа. Відзначимо, що «прекрасне» володіння рідною мовою завжди «красило» черкаських чиновників. 

Невідомий депутат

На жаль, нам не вдалося пригадати, кому  ж саме із депутатів Черкаської міської ради належить ця фраза (можливо, читачі підкажуть, або автор обізветься сам), але романтизм і чуттєвість даного вислову заслуговує на неабияку увагу!

Бондаренко 2

Наш міський голова не забуває демонструвати свій сталевий характер. Кожного разу сказав — як відрізав. Що в принципі і демонструє цей вислів.

Зоря

І знову вражає своєю красномовністю Руслан Зоря. Фраза проста, але вишукана, майже інтелігентна… зі своєю родзинкою.

Булатецький

Епатажний Микола Булатецький ніколи не давав депутатам ні міськради, ні облради, яку він наразі представляє, розслабитися. Тож він закриває наш рейтинг. Так емоційно він відреагував на заяву лідера радикальної партії Олега Ляшка, який назвав його «потенційною тушкою». Варто згадати, що вже у 2015 році Микола Іванович і сам балотувався від цієї політичної сили. Щоправда, в її лавах він пробув не довго, уже в 2017 році її покинувши…

Місцевий політикум настільки багатогранний, що охопити його весь ми просто не змогли, то ж якщо ви пригадуєте ще якісь яскраві фрази, то пишіть нам, використаємо їх у наступному матеріалі.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить