«Бухав і списував пальне», — стали відомі подробиці про військового, який хотів підірвати своїх підлеглих

21728164_10155861915493825_9131719972075441264_n
unnamed

Офіцер Збройних сил України, який 10 вересня, на День танкіста, погрожував підрозділу підлеглих солдат підірвати гранату, вже не вперше відзначається подібно поведінкою. Принаймні так стверджує його товариш по службі Юрій Темченко, який на своїй сторінці у «Фейсбуці» розповів про «бойові» подвиги військового. 

За його словами, офіцера, на якого вже відкрито кримінальне провадження, звуть Руслан Кушнірук, він має звання капітана.

«Русь (такий його позивний) був мобілізований у 6-ту хвилю у 80 бригаду. Став командиром новоствореної танкової роти і почав бухати. Бухав, списував пальне, не з’являвся на наради командирів, не вів ротну документацію, не писав заявки на чергові комплекти форми для бійців, а просто, бухав», — написав Юрій Темченко.

Схожий випадок, який міг закінчитися  трагічно, стався й у минулому році.

«1 травня 2016, перебуваючи в Чаплинці, Русь напився до «бєлки» і посеред ночі забіг у намет з автоматом, погрожуючи всіх розстріляти. Був зв’язаний, але бухати та здавати пальне не припинив. І це йому зійшло з рук», — додав офіцер.

Також, за його інформацією, за час служби він встиг списати 100 тис. літрів пального на 2 млн грн, що вже доведено прокуратурою.

- Але Русь не зупинився й на цьому. Отримавши відзнаку КВДВ та відзнаку командира бригади, перебуваючи під слідством, Руслан вирішив, що все робить вірно. І, набухавшись на день танкіста (10.09.2017р.), вирішив підірвати особовий склад. Пошикувавши роту, витягнув чеку з гранати Ф1 та почав усім погрожувати. Завдяки підготовці у розвідроті, одному з військових, вдалося покласти на землю Руся, при цьому, тілом він ліг на руку з гранатою. На щастя, Русь не встиг випустити гранату з руки і його вдалося роззброїти без наслідків. Були викликані відповідні органи, складено протоколи, зібрані свідчення, — завершив розповідь військовий.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить