«Бумбокс» презентував черкащанам другу частину туру «Таємний код: Рубікон» (ФОТО)

"Бумбокс" презентував черкащанам другу частину туру "Таємний код: Рубікон" (ФОТО)
besplatka_728_90_ukr

На Міжнародний жіночий день відомий український гурт «Бумбокс» презентував черкащанам свою другу частину туру «Таємний код: Рубікон». У першій частині туру, яка тривала з вересня до грудня 2019 року, гурт зіграв 16 концертів (у Львові відбулося одразу два шоу) у 15-ти містах України.

Загалом до музичного альбому «Таємний код: Рубікон», презентація якого відбулася у 2019 році, увійшли 14 пісень. Подвійний кліп на пісні «Твій номер» і «Плющ» гурт презентував 24 грудня 2019 року, раніше були опубліковані роад-муві «Тримай мене», лірик-відео «Твій на 100 %, кліп на пісню «ДШ» та екранізація відомої пісні з Тіною Кароль «Безодня».

У "Бумбоксі" розповіли, звідки виникла ідея створити подвійний кліп (ВІДЕО)

У коментарі нашому виданню пресагентка гурту «Бумбокс» Ольга Черткова розповіла, що ідея створення подвійного кліпу на пісні «Твій номер» і Плющ» належить продюсеру Олексію Согомонову та режисеру Стасу Гуренку, які вирішили відзнімкувати все одним кадром. Зйомки кліпу відбувалися за Києвом у великому павільйоні. У ході робочого процесу знімальна група використала 12 килимів, понад 100 світлових приладів та музичні інструменти, і навіть 200-літрову бочку.

- Кліп поєднав дві абсолютно протилежні пісні. Наприклад, «Твій номер» дуже сильна енергетично, а «Плющ» — це взагалі лірика. У кліпі можна прослідкувати динаміку емоцій, — зауважила Ольга Черткова.

"Бумбокс" презентував черкащанам другу частину туру "Таємний код: Рубікон" (ФОТО)

У ході спілкування із представниками черкаських ЗМІ пресагентка відзначила, що відтепер гурт «Бумбокс» виступатиме в оновленому складі. Так, вперше за 15 років існування до складу гурту увійшла дівчина — бас-гітаристка Інна Невойт, а новим гітаристом став Дмитро Кувалін.

На концерті, перед виконанням пісень лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк розповідав маленьку історію з дитячих та юнацьких років, яка пов’язана з Черкасами. Співак згадував, як ходив на концерти до своєї мами, як запізнився на останній тролейбус, коли поспішав додому, та про своє перше кохання — дівчину з Митниці.

- Якщо ви не вірите в себе, то подивіться на простих хлопців із «Салюту». Якщо ми змогли досягти своєї мрії, то зможете й ви, — наголосив Андрій Хливнюк.

"Бумбокс" презентував черкащанам другу частину туру "Таємний код: Рубікон" (ФОТО)

Додамо, що альбом «Таємний код: Рубікон» був записаний у трьох країнах, а саме: в Україні, Франції та Сполучених Штатах Америки. Незабаром він вийде на касетах, подвійному вінілі та CD-версії «фан-пак», до якої увійде бокс для CD, два CD, фотобуклет, що ілюструє запис альбому, та стікер-пак.

First1

Можливо Вас зацікавить