Частину коштів із реконструкції Долини троянд перекинуть на озеленення скверу «Юність»

reconstrukcia dolyny trojand
besplatka_728_90_ukr

Пропозицію про перерозподіл коштів з реконструкції Долини троянд на озеленення скверу «Юність» вніс учора, 10 вересня на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради міський голова Анатолій Бондаренко. Поки йдеться про суму в 4 млн грн, повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

- Для того, щоб здійснити реконструкцію Долини троянд, ми провели громадські обговорення і запросили найкращих архітекторів. І ця реконструкція розпочнеться, але весною. Бо якщо ми почнемо роботи зараз, то до зими закінчити їх не встигнемо. Саме тому сьогодні я вніс пропозицію про перерозподіл коштів із реконструкції Долини троянд на озеленення скверу «Юність». Адже, окрім заміни асфальтного покриття на сучасне декоративне мощення, встановлення нових лавочок і ліхтарів, ми плануємо вже на весну створити в цьому сквері сад магнолій. Тому на сьогодні вважаю такий перерозподіл коштів виправданим і логічним, — прокоментував Анатолій Васильович.

Нагадаємо, громадські організації міста виступили проти реконструкції Долини троянд і попросили «не закатувати гроші в плитку».

Перевтілення паркової зони «Долина троянд» обійдеться бюджету міста в понад 10 млн грн.

Можливо Вас зацікавить