«Часто доводиться працювати «з-під палиці», — Анатолій Бондаренко в студії «ВиЧЕрпно» (ВІДЕО)

bondarenko
престо 728_90_ранкова кава

Днями гостем студії «ВиЧЕрпно» став міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. У розмові очільник міста розповів, зокрема, про те, як йому працюється на посаді і чи не розчарувався він у ній та про свої сецифічні стосунки із секретарем міськради.

- Часто доводиться працювати «з-під палиці»  і робити деякі речі не «завдяки», а всупереч», — поділився півторарічним досвідом керування містом Анатолій Васильович. — Але за цей час нам вдалося зрушити з місця ситуацію, яка була в місті, зокрема, з ремонтом доріг, тротуарів, дитячих садків тощо.

На питання чи вважає він себе «щасливчиком», аже його каденція співпала із прийняттям закону проо децентралізацію, Бондаренко відповів, що так говорить лише той, хто не знає мови цифр. Мовляв, так, кошти дали, але разом із ними додали і навантаження.

Міський голова прокоментував і ситуацію довкола свого вже відкритого протистояння із секретарем міської ради Олександром Радуцьким, зазначивши, що цей конфлікт може бути вичерпаним.

Серед іншого міський голова згадав  про ремонт доріг, зокрема, вулиці Сумгаїтської та в’їздів у місто, і звернув увагу на те, що йому небайдуже, яким транспортом їздять черкасці. Крім цього, він прокоментував закиди щодо несвоєчасності деяких змін у місті, для прикладу, таких як встановлення колеса огляду.

- Мрію про той період, коли формування бюджету залежатиме від містян. Коли по кожному питанню збиратимуть громадські слухання, — зазначив він.

Детальніше дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить