Чекала з дитиною на зупинці 50 хвилин: жителька ПЗР скаржиться на роботу 6 і 33 маршрутів

1724254
besplatka_728_90_ukr

Маршрутки доводится чекати пів години, а іноді й 50 хвилин, нарікає жителька Південно-Західного району Черкас Інна Шмігіровська. Навіть у години пік маршрути № 6 і 33 ходять не надто часто. Тож швидко дістатися до школи, на роботу чи в гурток — задача не з однією зірочкою.

Про свою перипетії із громадським транспортом черкащанка розповіла нашому виданню.

- Я з дитиною виходжу о 7.20 на 6-ту маршрутку і очікую її понад пів години. Ще одне болюче питання — це маршрут № 33. На вихідних я його чекаю понад 50 хвилин. Я дитину воджу на різні секції, кожного разу викликати таксі для мене нерентабельно. Я поспілкувалася з водієм цього маршруту, він пояснив, що у них на вихідні лише дві машини. Я дзвонила в диспетчерську, мені кажуть, що не може такого бути. Як не може? Люди стоять на зупинці й чекають подовгу автобус, — говорить черкащанка.

Тролейбусом під’їхати зараз практично неможливо, оскільки беруть пасажирів тільки на сидячі місця, а кожного разу викликати таксі чи купувати автівку не у всіх є можливість, обурюється жителька району.

- Дуже б хотілося, якби якось вирішили цю ситуацію і транспорт ходив хоча б з інтервалом у 15 хвилин. Щоб можна було розраховувати, що ти за певний час доїдеш до свого місця призначення. Мені через день доводиться возити дитину на таксі, тому що я не можу постійно по 50 хвилин стояти на зупинці, — розповідає Інна Шмігіровська.

Жінка переконана, що таким інтервалом руху транспорту незадоволена не одна вона.

У той же час начальник Управління транспорту Черкаської міської ради Віталій Москаленко запевняє, що 6-ий маршрут, який наразі обслуговує ПП «Медіт Сервіс», ходить згідно графіку з інтервалом руху у 16 хвилин. На маршруті працює 6 автобусів.

119030496_1030565784038697_4172309882909622840_o

- Можливо, десь був збій, це ж техніка, на 100 відсотків виконати усі рейси неможливо. Згідно умов угоди на 98% мають бути виконані рейси. Може один випав. У той день, коли була скарга, ми зверталися до перевізника, він нас запевнив, що того дня всі шість машин були на маршруті, жодного сходу не було. Можливо, десь збилися, будемо перевіряти. Ми говорили про те, що зранку і ввечері він йде заповнений, тому перевізник, імовірно, додасть ще одну машину. Тоді інтервал руху буде десь 13-14 хвилин, — пояснив пан Москаленко.

Що ж стосується 33-го маршруту, то він дійсно ходить з інтервалом руху в будні у 25-27 хв, оскільки на маршруті лише 3-4 машини, а на вихідних — 50 хв, на маршруті лише 2 машини.

- На даний момент збільшити кількість машин немає можливості, оскільки обмежений трудовий ресурс. Автобусів вистачає, проте під час карантину, коли перевізники зупинили роботу на понад місяць, водії просто пішли на іншу роботу. Тому у нас зараз, якщо можна так сказати, кадровий голод. Якщо є знайомі сто водіїв, всіх працевлаштують, — говорить Віталій Москаленко.

First1

Можливо Вас зацікавить