ЧЕЛУАШ поповнився 4 новенькими тракторами, які прибиратимуть черкаські дороги

traktory
besplatka_728_90_ukr

Уже сьогодні 4 новеньких великих трактори для прибирання черкаських доріг поповнять технічну базу комунального підприємства «ЧЕЛУАШ». А вже незабаром до них мають приєднатися ще 3 великих трактори і два маленьких для прибирання тротуарів. Загалом же тендер проведений на 9 одиниць техніки.

traktory 3

Виграло торги місцеве підприємство «Техноторг». Загальна сума коштів на закупівлю техніки складає 7,5 млн грн. Великі трактори коштують в  межах 700 тис. грн, а маленькі — 400 тис. грн. Підприємство дає гарантію на свою техніку.

traktory 2

traktory 4

- Мені приємно, що це підприємство, яке знаходиться в місті Черкаси, виграло і дало найкращу цінову пропозицію на техніку, якою ми забезпечимо наше комунальне підприємство, — сказав очільник Черкас Анатолій Бондаренко. — Думаю, це стане вагомим підґрунтям для зміцнення матеріальної бази підприємства ЧЕЛУАШ.

traktory 5

Здебільшого ці трактори закупляються для прибирання доріг від снігу, проте розглядають і їх більше функціональне навантаження.

- Можливо, ми їх і влітку використовуватимемо: купимо причепи, навісне обладнання, — зауважив Анатолій Васильович.

А  вже 23 березня має відбутися тендер на закупівлю фрези, яка має чіплятися замість щіток і таким чином трактор зможе використовуватися при виконанні ямкового ремонту. Окрім того, зауважив заступник директор КП «ЧЕЛАШ» Станіслав Лукирич,  ці трактори можуть використовуватися і для вивезення сміття з тих же зупинок, і для прибирання площ, прибордюрної частини доріг і т.д.

traktory 6

Наразі міська влада сподівається, що придбання нової техніки не тільки здешевить прибирання доріг, але й зробить його більш якіснішим.

- Тепер все буде набагато якісніше, зручніше і, я переконаний, що це дасть змогу набагато якісніше прибрати дороги взимку, — відзначив Анатолій Бондаренко, додавши, що тепер не потрібно буде проводити тендер на зимове утримання доріг, оскільки вони зможуть власними силами очистити дороги від снігу.

First1

Можливо Вас зацікавить