Через погоду у Черкасах не можуть нанести дорожню розмітку

6VIo1K3p7S0
besplatka_728_90_ukr

Роботи з нанесення дорожньої розмітки на дорогах Черкас призупинено через погодні умови. Про це повідомив начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Черкаської міської ради Сергій Отрешко, повідомляють у соцмережах.

- Ми були змушені призупинити роботи, хоча виконали їх лише на третину, не більше. Постійні дощі заважають, адже дорога не встигає просохнути, особливо узбіччя. Просто немає сенсу класти фарбу на мокрий асфальт, — сказав Сергій Отрешко.

Посадовець зазначив, що роботи відновлять за два тижні: раніше синоптики сухої погоди на прогнозують.

First1

Можливо Вас зацікавить

  • Alexander Harchenko

    Це добре.Але головне щоб ця фарба була спеціального призначення для асфальту та бетону.А в нас ці фарби якими фарбують тримаються 4-5 місяців.Потім їх змиває.Я розумію вони дешевше коштують.Але переводити кошти теж не є сенс.

  • алекс к

    Уже понаносили на чорновола смілянській котовського(потім замальовували переносили),,,на чорновола/шевченка повинна бути ліва полоса лише для повороту наліво(розвороту), а прова прямо праворуч… на ринку «сєдова» знак пішоходного переходу встановити потрібно

  • Григорій

    Пана Сергія Отрешко можна зрозуміти. Літо видалось дощовим: три місяці дощі без зупину. Не краща і осінь: заливає кожний день. Коли ж тут наносити розмітку, коли асфальт не встигає просохнути, «особливо узбіччя. Просто немає сенсу класти фарбу на мокрий асфальт». Краще не скажеш. Державницьке мислення у чиновника!