Через розпилення газового балончика 20 черкаських школярів опинилися у лікарні

Через розпилення газового балончика 20 черкаських школярів опинилися у лікарні
besplatka_728_90_ukr

20 учнів Черкаської ЗОШ № 29 було госпіталізовано до Черкаської обласної дитячої лікарні через розпилення рідини із балончика для заправки запальничок. Про це інформує КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

Наразі на місці працює сім бригад екстреної медичної допомоги Черкаської СШМД. Складних випадків немає, але двадцятьох учнів доправили до Черкаської обласної дитячої лікарні.

Директор школи повідомив, що приміщення провітрили і небезпеки отруєння вже немає.

Нагадаємо, що до Черкаської міської інфекційної лікарні потрапили дев’ять черкащан, які вживали млинці з різною начинкою, придбані у одному із супермаркетів міста.

Варто зауважити, що до лікарні було госпіталізовано п’ять дітей віком до 17 років, з попередніми діагнозами: гостра кишкова інфекція, середній ступінь важкості.

Фахівцями Держпродспоживслужби області організовано проведення санепідрозслідування цього випадку та позапланове інспектування супермаркету, з відбором проб питної води, готових страв, гігієнічних змивів для проведення лабораторних досліджень. Комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів триває.

 

First1

Можливо Вас зацікавить