У Черкасах з’явився перший в Україні навчально-тренінговий центр STEM-освіти

111
start-728x90-animated

Сьогодні на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбулося відкриття сучасного навчально-тренінгового центру STEM-освіти. 

Особливістю STEM-освіти є об’єднання наук, спрямованих на розвиток нових технологій та інноваційного мислення. Це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи, або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

Невід’ємною складовою організаційної роботи є створення всеукраїнської мережі STEM-центрів чи лабораторій.

555

Створення навчально-тренінгового центру допоможе кожному бажаючому почерпнути нові знання та удосконалити свої здобутки.

Завідувач навчально-тренінгового центру Юлія Зоря повідомила, що він стане першим таким центром в Україні для підготовки педагогів.

- Ми маємо на меті дати вчителям нові знання, аби вони могли в подальшій своїй роботі використовувати робототехніку, яка є досить популярною у світі, — зазначила вона. — Зараз у центрі є робототехніка, але в подальшому ми плануємо закупити ще нових роботів.

6

Це дасть можливість вчителям використовувати нові знання на будь-яких уроках — від трудового навчання до математики.

Нагадаємо, що Черкаська гімназія № 9 стала першою, де з’явилися роботи. Вчитель історії цієї школи Андрій Стецюк, який активно запроваджує STEM-системи у своїй практиці, говорить, що такий центр — це хороша нагода для підвищення кваліфікаційного рівня.

44444

- Варто відходити від стереотипної подачі матеріалу. Попередньо ми із моїм колегою розробили ІТ-проект, який дає можливість втілювати в життя нові методи, які є цікавими для учнів на уроках. А ще цей центр допоможе творчо підходити до проведення уроків, — сказав він.

21850425_1961571274113837_770619635_nМетою проведення таких тренінгів є навчити вчителів користуватися новими технологіями, аби вони через їх впровадження на практиці розвивали захоплення до навчання у своїх учнів, — зазначив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, який завітав на відкриття цього центру.

333

- Ми маємо на меті виховати сучасну дитину, і центр буде цьому сприяти. Освіта рухається вперед, і цей заклад є доказом цього, — зазначив він.

До слова, для створення цього центру з обласного бюджету  виділено понад 1 мільйон гривень.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить