Черкасам потрібен стержень: Бондаренко запропонував Євпаку очолити ІТ-відділ у міськраді

зображення_2020-11-20_204451
besplatka_728_90_ukr

Під час дебатів Анатолій Бондаренко запропонував Віктору Євпаку очолити ІТ-відділ у Черкаській міській раді задля того, щоб повчитися управлінства, проявити себе та показати результат роботи.

Нагадаємо, сьогодні, 20 листопада, о 19:20 на телеканалі UA: ЧЕРКАСИ відбулися дебати між Анатолієм Бондаренком і Віктором Євпаком, кандидатами на посаду міського голови Черкас.

«Ми надамо Вам невеличку ділянку роботи, щоб Ви себе проявили. Тому пропоную Вам очолити ІТ-відділ, показати результат роботи і найголовніше, щоб Ви не втекли з міськради до Великобританії так само, як Ваш лідер партії «Голос» Вакарчук двічі з Верховної Ради. Тому що Ви ненадійна людина, а місто Черкаси не має часу на експеременти. Керівник має бути стержнем, а з відділу ІТ Євпак точно хоч не втече», — сказав Бондаренко.

У відповідь Віктор Євпак наголосив, що до відділу ІТ у міськраді він точно не піде, а має на меті стати міським головою Черкас та зробити усе, щоб місто оновилося під керівництвом нової команди професійних управлінців.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить