Черкасами проїхалися «зіркові» автомобілі (ФОТО)

istorychni avto 7
besplatka_728_90_ukr

Черкасами проїхалися історичні автомобілі. 5 екіпажів у рамках «Зіркового ралі» зупинилися навпроти Соборної площі.

istorychni avto

istorychni avto 2

Міжнародний багатоденний ралі-марафон на історичних автомобілях в Україні проходить втретє і втретє їхній маршрут пролягає через Черкаси.

- Ми спеціально прокладаємо маршрут складними дорогами нашої країни. «Зіркове ралі» — це ралі на регулярність руху, ми пропагуємо коректну поведінку на дорозі, безпеку руху, зменшення травматизму та закликаємо всіх учасників дорожнього руху прагнути до цього, — прокоментував Роман Щипков, голова Комітету історичних автомобілів Автомобільної Федерації України.

istorychni avto 5

Це історичне ралі класичних автомобілів, які одночасно виїздять з різних обласних центрів і прямують до Одеси. Фінішувати в Одесі екіпажі повинні не пізніше 18:00 13 липня. Завдання кожного екіпажу фінішувати без порушень та в точно визначений час.

Всі автомобілі опломбовані, ремонтувати їх в дорозі можна, однак за це нараховуватимуться штрафні бали.

У цьому році участь у «Зірковому ралі» бере рекордна кількість учасників — 38 екіпажів. 7 екіпажів стартували з Києва, 12 — з Харкова, 1 — з Білорусії, ще певна кількість екіпажів їдуть із Західної України.

istorychni avto 6

Ігор Юрченко брав участь у «Зірковому ралі» й у минулому році, посівши зі своїм  «Фольксваген Кефер» 1300 3-е місце. Він виїхав з Києва, вчора робили зупинку у Каневі, де відбулася гонка на Тарасову гору. Тепер попрямують до Умані.

- Я цій машині віддав майже 10 років. Практично всю роботу по реставрації автівки я зробив власноруч. Найскладніше було відреставрувати кузов, він був як мереживо. Вся нижня частина була зрізана, приварював шматки нового металу, — відзначив водій.

istorychni avto 3

Екіпаж з Білорусії вже другу добу в дорозі, яку вони долають на ГАЗ 21 «Волга» 1961 року випуску.

- Ця автівка нас не підводила, тому від поїздки отримуємо величезне задоволення, — відзначив член екіпажу В’ячеслав Макаров.

istorychni avto 4

First1

Можливо Вас зацікавить