Ада Роговцева запрошує черкащан на виставу «Соломон у спідниці» (відео)

СоломоН_Черкассы_сЮА1440х400
besplatka_728_90_ukr

Вже завтра, 18 квітня, у Черкасах відбудеться вистава «Соломон у спідниці», у головній ролі якої гратиме відома українська акторка театру та кіно Ада Роговцева.

СоломоН_Черкассы_сити120х180_ПРЕВЬЮ

Вистава «Соломон у спідниці» оповідає про Есфір Львівну, жінці, яка завжди мріяла про ідеального онука. Вона звикла бути головою сімейства, жорсткою і непохитною. Не змінила вона принципів і тоді, коли вирішила, що її синові пора обзавестися спадкоємцем. Щоб все було ідеально, мати вирішує самостійно знайти наречену, ту, яка гідна стати членом їхнього клану.

Пошуки претендентки були вельми нетривалими, і після визначення ідеального варіанту залишилося лише владнати формальності — змусити сина одружитися, але про його плани на життя ніхто не питав. Саме з цього моменту починається ланцюг подій, яка вибиває землю з-під ніг Есфір. Жінка готова битися з небесами, щоб влаштувати щастя своїм близьким, але вона навіть не підозрює, до яких наслідків це може призвести.

Чи зможе Есфір стати бабусею, і чого це буде їй коштувати, ви дізнаєтеся, відвідавши виставу «Соломон у спідниці». Акторський склад втілив задум режисера, донісши до глядачів глибокий сенс постановки. Неабиякі пристрасті і самоіронія, легкий гумор і неймовірний драматизм, тут пліток широкий спектр емоцій. Особливий шарм дійства надають звуки скрипки. Живе виконання наповнює уявлення неймовірними фарбами. Співпереживаючи героям, глядач і сам стає повноправним учасником сюжету.

Вистава «Соломон у спідниці» відбудеться 18 квітня о 19:00 у ПК «Дружба народів».

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить