Черкащанам розповіли, який вигляд матиме одна з головних родзинок міста

mist-e1467856719570
besplatka_728_90_ukr

Черкащанам розповіли, який вигляд матиме одна з головних родзинок міста після реконструкції. Про це повідомляють «Вечірні Черкаси».

Трухляві соснові дошки, укладені у два шари на мосту кохання в парку «Сосновий бір», замінять. Аби дошка провітрювалась, довше стояла, не гнила, нові, кращої щільності акацієві, товстіші дошки, укладуть в один шар.

- Попередній ремонт мосту був більше п’яти років тому. Ми розуміємо, що давно потрібно було оновити елементи конструкції, у першу чергу дерев’яне покриття. Воно з часом втратило свою міцність, з’явилися тріщини. Їхня заміна не тільки покращить зовнішній вигляд мосту Кохання, але й убезпечить відвідувачів, — зазначив директор КП «Дирекція парків» Андрій Куча.

Дошки обробляють вогнетривкою сумішшю, ґрунтують і укладають. Вони служитимуть більше п’яти років, обіцяє Андрій Куча. Металеву конструкцію пофарбують у сріблястий колір, аби стилістично гармоніювала із такого ж кольору оновленим оглядовим майданчиком.

- Ми розібрали дошку і відпіскоструїли її, а це були найважчі роботи. Залишилось покласти ще один шар фарби і укласти дошки, – розповів Андрій Куча.

728x90

На всі роботи витрачено близько 1,2 млн грн коштів міського бюджету. Роботи планують завершити до середини червня.

Щодо безпечності мосту, то наразі про якісь роботи з цього приводу  мова не йде. За словами Андрія Кучи, запропоновану ідею зі склом на мосту відкинуто, адже додаткова вага на міст вимагає зміни конфігурації мосту.

Міст підсвічується і після 22.00 закривається.

Можливо Вас зацікавить