Черкащани готові забезпечувати бійців броньовиками

Барс
besplatka_728_90_ukr

Підтримати вітчизняне машинобудування закликав урядовців голова Черкаської ОДА. Область має пропозицію, бракує лише державного сприяння. Юрій Ткаченко озвучив її вчора на засіданні Кабміну, інформує його прес-служба.

уряд

Черкаський завод «Богдан» готовий забезпечувати бійців броньовиками «Барс-8». За характеристиками вони є аналогами «Kraz Spartan». Ці бронемашини продовжують лінійку, що створюють черкаські конструктори.

– Новий бронеавтомобіль розроблений у ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс», – зауважує очільник області. – Ураховані всі побажання Міноборони й Нацгвардії. Військовим він сподобався. Ми маємо значний спад у машинобудуванні. Від початку року в області вироблено лише понад півтори сотні автомобілів. Якщо буде державна підтримка, то зможемо використати свій потенціал. Завод готовий працювати за держзамовленням.

Українська розробка «Барс-8» коштує значно менше від схожих аналогів. І таке виробництво, як наголошує Юрій Ткаченко, – це, передовсім, зайнятість черкащан, наповнення бюджету тощо. Тому Черкащина розраховує на відповідну державну програму.

Можливо Вас зацікавить